Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontáskor fejfájás:...

Gyomorrontáskor fejfájás: szervi oka mi ennek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha gyomorrontáskor elviselhetetlen fejfájás van, amely mindaddig tart, ameddig a problémát okozó gyomortartalomtól meg ne szabadul az illető, ezt a jelenséget mi okozza? Tehát, a gyomorban jelentkező probléma esetén mi okozza a fejfájást, valamilyen beidegzés, vagy más miatt van?

2019. okt. 13. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki hány vagy hasmenése van, még nem biztos, hogy gyomorrontásról van szó. Vírussal, ami ilyen tüneteket okoz pl. együtt jár a fejfájás.
2019. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerem a problémát, velem is többször előfordult.

Ez inkább migrénes fejfájás, ami hányástól múlik el.

[link]

2019. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyomrom is rossz szokott lenni olyankor és miután sikerült hányni, jön a megkönnyebbülés, szinte azonnal elmúlik, akár 1 órán belül tudok utána enni. Amíg tart a rosszullét, sápadtság, gyengeség van és semmit sem kívánok. Ha bármilyen fertőzés lenne, nem múlna el ilyen gyorsan nyomtalanul.
2019. okt. 13. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem a fejfájás van előbb?
2019. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja de, azzal szokott kezdődni. Sokszor volt olyan is, hogy hirtelen ettem valami finom ételből sokat, majd pár óra múlva jelentkezett az elviselhetetlen fejfájás, majd a gyomorban a rossz érzés, míg nem hánytam. Van amikor reggel ébredek elviselhetetlen fejfájásra, mely addig fokozódik, míg hányni nem kell és ekkor elvileg nem lenne mit kihányni, mert enni se tudok semmit és mégis csomóminden kijön... Ebből gondoltam, hogy gyomorprobléma lehet.
2019. okt. 13. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magas pulzus és lá is társul hozzá. Hasmenesnel is van ha nem hanyok akkor is. Meg ha durvább lefolyású volt akkor utana is pár napig
2019. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!