Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ürítéskor jelentkező vérzés...

Ürítéskor jelentkező vérzés fenéktájon?

Figyelt kérdés

Az alábbira szeretnék megoldást találni, illetve azonosítani:

nemrég jelentkezett egy probléma, fenékrészen a derék és fenék között nagyjából a bemélyedés közepén van egy kisebb luk, kb születésem óta. Ezzel eddig nem volt probléma, csak jópár éve, de akkor jóval enyhébb volt és csak fájdalmakkal járt.

Nagyobbakat és összevissza eszek egy ideje, ülőmunkás vagyok, ráadásul híztam, mikor napok után wc-zek ismét elkezd onnan folyni a vér arról a részről, szerintem csak a bőr szakad ki, hátradőlve ülnöm is nehéz. mi lehet az oka és hogyan kezelhető? 27/f


2019. okt. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez semmiképpen nem normális, azon a tájékon nem kellene lyuknak lennie. Tályog és abból keletkezett sipoly is lehet a háttérben. Minél előbb bőrgyógyászhoz, vagy sebészetre kellene menni vele.
2019. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha csak kiszakad a bőr (de mitől szakadna?) akkor se normális ez amit leírsz. Volt ott kelés/tályog vagy így születtél? Legalább a háziorvosodnak meg kellene mutatnod, aztán ő tovább irányít, hogy hová menj milyen szakorvoshoz.
2019. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első körben fogj már egy tükröt és nez meg mi a helyzet. Ha van egy bemélyedés a bőrödön amin mostanában sokat ülsz éa emiatt kisebesedett az azért látszik. Vegyél rá neogranormon kenőcsöt vagy tetránt a patikában, esetleg betadineval is fertőtlenítheted és egy ülőpárnát a feneked alá meg állj fel óranként. Ha itt egy mélyebb lyuk van nem felületi hamsérülés akkor viszont irány az orvos mett rosszul hangzik és el is fertőződhet.
2019. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyerekkoromban is volt ott, akkor elég volt púderezni. mikor felnőttebb lettem és szőrösebb, akkor jött vérzéses/fájó panasz, ám nem foglalkoztam vele mert el is tűnt évekre. Most jött ki hirtelen, amúgy a hátradőlés rendszeresen nem olyan jó
2019. okt. 13. 21:54
 5/5 A kérdező kommentje:
megtaláltam a választ, lehet jobb is, hogy kijön ilyen formában, lehet ki**sztam magammal és nemkellett volna felesleges cuccokat zabálnom
2019. okt. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!