Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek erős izzadás...

Szerintetek erős izzadás problémájával forduljak a házi orvosomhoz?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok,világ életemben sokkal jobban izzadtam sajnos, mint a többi ember.(Sajnos olyan szinten,hogy nyáron,kánikulában egyszerűen sehová nem merek elmenni,mert 500-1000 méter gyaloglás után foltok jelennek meg a hátamon.)Már a munkahelyemen is volt emiatt probléma.Szerintetek hová fog küldeni vagy mit fog javasolni?

2019. okt. 18. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom vannak már injekciós kezelések túlzottan izzadós embereknek. De ezt lehet h csak lábakon, hónaljakon alkalmazzák.
2019. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel jobb ötlet lenne bőrgyógyászhoz fordulni, mégiscsak az ő szakterülete. Valószínűleg a háziorvos is továbbküldene, vagy tanácsolná hogy használj gyógyszertárban készített izzadásgátlót, ami igazából nem segít.
2019. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából mi okozhatja,de mostanra lett elegem belőle. Szívbetegség,túlsúly,fizikai gyengeség(bár ez utóbbi esetében csak nem bírtam volna futni hajdanán több,mint egy órát),fogalmam sincs.Miért pont bőrgyógyász?
2019. okt. 18. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Az izzadtságmirigyek a bőrben vannak, azért bőrgyógyász. Az ő szakterülete. Háziorvos annyiban tud segíteni, hogy elküld laborba, és kizárja például a pajzsmirigyproblémákat.
2019. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az izzadságot, az izzadást kell visszafogni, mert az jó dolog. A szervezet így szabadul meg azoktól a gázoktól amik a szervezetet öregítik. Az izzadást csak szabályozni kell, hogy mikor és hol izzadj! Erre találták ki a szaunát!
2019. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!