Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 éves kisfiam talpán eszre...

4 éves kisfiam talpán eszre vettem valamit egy kis fekete ponttal kezdődött és azóta nagyobb lett, bőrkeményedés szerű dudor lett?

Figyelt kérdés

Először azt hittük hogy valamivel meg szúrta és majd elmúlik neki de sajnos azt vettük észre mint ha sántikálva menne és a dudor is nagyobb!? Kép mellékelve

Valakinek valami ötlet?

[link]

[link]


Egyenlőre csak jövőhétre kaptunk időpontot a bőrgyógyászatra .



2019. okt. 20. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én talpi szemölcsre gondolnék
2019. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerontem tyúkszem de az orvos majd úgyis megmondja
2019. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tyúkszem.
2019. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bubópestis
2019. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tyúkszemre tippelek.
2019. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tyúkszem
2019. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen nekem is volt, vírusos szemölcs.
2019. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talpi szemölcs. 1-nek van igaza. Az én gyerekemnek is volt. Először mi is tyúkszemnek hittük. De olyan gyerek talpán nem fejlődik ki. Évekig küzdöttünk a szemölccsel, nagyon makacs jószág. Mi bőrgyógyászok sorához vittük, végigcsináltuk a kenegetést, fagyasztást, kimetszést bódításban, de mindig visszatért. Az egyetlen, ami hatásos volt, az a lézeres kezelés. (Egyébként a szemölcs vírusa hőérzékeny, a melegtől elpusztul, a hidegtől csak hibernálódik. Viszont a hideg-meleg sokk, tehát lézeres kezelés, majd fagyasztás kiválóan irtja.) További jó tanács, hogy amint sikerült kiirtani, onnantól minden eddigi zokniját ki kell dobni, újakat venni, a zoknikat vasalni, cipőket, papucsokat kifertőtleníteni. Kádat, zuhanykabint előtte-utána fertőtleníteni. Ami irgalmatlanul sokat tud rontani a helyzeten, azok a házi kezelgetések, reszelgetés, kapargatás, stb., mert az ingerli a sejteket, a szemölcs gyökere mélyebbre húzódik és terjed, ellenben a szemölcs nagyobb lesz. De ha nem hiszel nekem, rajta, próbáld végig a procedúrát. Amúgy sok sikert!
2019. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban én is szenvedtem ettől... Aztán fogtam egy nagyítót, - kicsit ki volt ázva- megnéztem és sok apró fekete pontot láttam. Csipesszel megfogtam és kihúztam és valóban hosszú gyökere volt.. Aztán a helyén egy lyuk maradt.. Én nagyon megijedtem és visszatömködtem,- tudom baromság, de 13 éves körül lehettem- hogy biztosan valami bajt csináltam.. nem szóltam senkinek, de lassan elmúlott magától és azóta soha sehol nem jött vissza. Szóval szerintem ki kell húzni gyökerestől és kész.
2019. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!