Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladas? Meg éri...

Mandulagyulladas? Meg éri elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma reggel kezdett el nagyon fájni a mandulaim. Fájt amikor nyeltem, beszéltem vagy ettem. Most estére még mindig fáj de már nem annyira beszédnel sem. Kicsit piros, ilyen fehér "gömbök vannak rajta. Gyógyszer/orvos nélkül nem múlna el? Vagy feltétlen elkell mennk orvoshoz?

2019. okt. 22. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz. Nem szabad ilyesmit kezelés nélkül hagyni.
2019. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek mennél orvoshoz? Mi bajod lehet egy elhanyagolt tüszős mandulagyulladásból? Na jó, hát szívizom gyulladás, vagy vesemedence gyulladás, esetleg sokízületi gyulladás könnyen lehet belőle, de mi az egy keménytökű magyar gyereknek?
2019. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Láz?
2019. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázad, vegyél valamilyen torok fertőtlenítő szopogatót,de holnap után,irány az orvos!!
2019. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nincs lázam nem is volt még.
2019. okt. 22. 20:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem meg itt mert a szüleim nem hiszik el h fáj a mandulám. És azt gondoltam h biztos nem olyan vészes.
2019. okt. 22. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyen kis fehér gömböt találtam rajta, nem fájt, lázam se volt, de azért elmentem orvoshoz, aki mindjárt ki is akarta venni a manduláimat. Mondjuk azóta is bent vannak. De azért szerintem is mutasd meg orvosnak, főleg, ha fáj is. Ehhez nem kell a szüleid beleegyezése, magadtól is elmehetsz orvoshoz.
2019. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem most vettek ki a mandulaimat. Bar tuszos nem volt! ( Tüsző - kis fehér gömbök benne, amik mandulakovek. Igazabol megkovesedett bacik. )


Nagyon nagy galibat tud okozni a szervezetben a rossz mandula. Foleg ha nincs kikezelve. Ugyhogy sztem menj el orvoshoz, ad ra majd antibiotikumot. Valamint, ezektol a kis kovektol budos a szad...

2019. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!