Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hyperhidrosis-t megéri botoxal...

Hyperhidrosis-t megéri botoxal kezelni?

Figyelt kérdés

A tenyeremen nagyon intenzív az izzadás és a mindennapokban rengeteg mindenben gátol. Bőrgyógyász írt fel már többféle oldatot is de nem használtal egyáltalán. Tegnap egy kicsit utánnaolvastam a dolgoknak és rátaláltam hogy botoxal is lehet kezelni.

Szerintetek megéri? Rengeteg jót olvastam rólla, de valaki esetleg tudna nekem írni személyes tapasztalatot, vagy esetleg valami rokon, ismerős?

Nagyon sokat segítenétek vele😊



2019. okt. 28. 12:25
 1/2 anonim válasza:

Mennyire intenzíven?

Nekem is hiperhidrozisom van/volt. 3 éves korom óta, elég sok tapasztalatom van vele, ha aktuális még a kérdés szívesen válaszolok bármire. Nekem nem csak a tenyerem, és olyan szinten hogy folyt, illetve csöpögött belőlem az izzadság, mindenféle körülmények között.

2019. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sikerült végül valamilyen megoldást találni?
2022. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!