Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Milyen lelki betegségem van?

Beképzelem magamnak, hogy valamivé át fogok változni, amikor lenyelek valamit, és csak akkor nem, amikor megmosom a kezem. Éjjel történnek ezek. Egyszerűen beleőrülök ebbe. :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, átváltozás, agybetegség, lelki betegség, félelem, őrültség, őrület

2019. okt. 29. 16:26  Privát üzenet  

A válaszok
Ez már pszichiáterre tartozik.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. okt. 29. 16:29 Privát üzenet
Ez kényszerbetegség szerintem.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2019. okt. 29. 17:17 Privát üzenet
Kényszerbetegseg.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2019. okt. 29. 18:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Milyen lelki betegségem van?
A betegségem vajon összefüghet a lelki problémáimmal?
Ha önbizalom hiányos vagyok, és nagyon zavar de nem tudok ellene tenni semmit, abból lehet valamilyen lelki betegségem?
Nagyon gáz lenne azt mondani a háziorvosomnak, hogy szerintem lelki eredetű a betegségem/rosszullétem?
A tünetek alapján konkrét betegségem van? (Lelki)
Lehet valami fizikai bajom, betegségem a lelki gondjaim miatt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!