Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik készítmény lenne...

Melyik készítmény lenne hatásosabb stresszre, idegességre és gyengébb szorongásra?

Figyelt kérdés

Sedacur Forte vagy a Teva Valeriana Relax?


Pár heten elég stresszes a meló meg egyéb dolgok, elmentem a háziorvoshoz ő javasolta hogy ír fel 0,25mg-os Frontint.

De én nem szívesen veszek be ilyet mert azt hallottam nagyon gyorsan rálehet kattanni és sajnos hajlamos vagyok az ilyen dolgokra.

El is mondtam neki és ő a 2 fent említett “gyógyszert” ajánlotta.

Melyik az amit tényleg használna is?



2019. okt. 30. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szemtelennek vagy okoskodónak tartasz, de komolyan és tapasztalatból mondom: Egészségügyi gondok miatt idegileg nagyon megfáradtam, amiket leírtál midet kipróbáltam orvosi ajánlatra. Ha tényleg bajban vagy egyik sem ér semmit. Elkezdtem újra sportolni. (nem önsanyargatásra és szenvedésre kell gondolni, naponta egyszer, hetente minimum ötször egy óra kerékpározás,rendszeresen 10-20 fekvőtámasz, kis súlyzózás. Csodát tesz, és egy idő után már kívánod.
2019. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hírnök ***** válasza:
100%

nem megoldás a nyugtató


ez tüneti kezelés, az okokat kell megszüntetni


válts állást

2019. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De megoldás lenne mert ez csak átmeneti időszak pár hónap és vége van.(külföldi meló 2 hónapra kellett kimennem tovább képzésre,amúgy itthon dolgozom és ott nincs semmi durva dolog)

Szoktam sportolni nagy fél órát de az nem nagyon használt semmit max addig szűntek meg a tünetek ameddig arra koncentráltam.

Szóval jó lenne ha a kérdésre kapnák választ.

2019. okt. 30. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A növényi cuccok biztos nem. Hatásuk annyi, mintha levendulát szagolgatnál a kertben, csak jó a reklámjuk, mert el kell adni a balekoknak.

Segít, ha abbahygod a kávé ivást, és a munkán kívül csak nyugis dolgokat csinálsz, pl jóga, olvasás, relax zenék.

A frontin meg fog nyugtatni, és nem leszel függő 2-3 hét alatt. Ha kibírod, hogy 1 hónapnál tovább nem szeded, és nem is emelgeted az adagot, akkor semmi bajod nem lesz.

2019. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*abbahagyod
2019. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az orvos ajánlotta ezeket mert az mondta hogy jók, persze nem olyan hatásosak mint egy receptre kapható de egy próbát megérne.
2019. okt. 30. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj: eddig ketten válaszoltunk a kérdésedre:Sedacur Forte vagy a Teva Valeriana Relax semmit nem ér, csak a pénzed fogy. Te írod hogy az orvosod frontin nyugtatót ajánlott, de ezt (teljesen helyesen)"nem akarod szedni"?????? Akkor megmondanád mit akarsz?
2019. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!