Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet pajzsmirigy alulműködése...

Lehet pajzsmirigy alulműködésem normál érték mellett?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a TSH-m 2,5. Mivel nem mertem felvetni a tüneteket (folytonos fázás, hízás -45kg-rol 60ra egy ég alatt (170cm), menstruáció kimaradása, nyakfeszülés, hőungadozás ált. 55,5 és 57 között,), mivel depresszióval és szorongással kezelnek 2 éve, így minden arra fogható, így nem lett ft3 és ft4 érték mérve.

18/l


2019. nov. 2. 02:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A tüneteidet az alultápláltság okozza. 45 a 170 hez kész anorexia. Örülj, hogy múlóban van. A pajzsmirigyeddel nincs semmi baj.
2019. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már bőven túl vagyok a 45kg-on, a körülöttem lévők kb mind 50-55kg-ok lehetnek, én meg 60. Nem tudok fogyni.

Mindig is vékony testalkat voltam, számítottam a serdülőkori hízásra, de nem ekkora mértékben.

2019. nov. 2. 08:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikori az a TSH? Ha megvan féléves, méresd meg újra, vagy kérj beutalót endokrinológushoz.
2019. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!