Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A székletem tele van vérrel,...

A székletem tele van vérrel, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Mindenképpen felkeresek egy orvost, ha nem múlik el, de még pár napig erre nem lesz lehetőségem.

Tegnap, este kezdődött, előzmény nem volt. Nagyon sok vér van benne, az egész egy sötétvörös-feketés massza. Ma reggel ismét elmentem - ami megint csak furcsa, hogy ilyen hamar sikerült -, és semmi változás. A hasam nem fáj, lázam sincs.

Van valakinek valamilyen ötlete/tapasztalata?

Köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 2. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerencséd van akkor csak aranyér. Bár ha feketés is van benne az komolyab bajt jelez. Mindenképp menj orvoshoz ha elmúlna akkor is. A véres székletet nem lehet félválról venni. Nem ettél céklát? Az is okozhat véresnek tűnő székletet.
2019. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Céklát nem ettem, azonban nem hiszem, hogy aranyérről lenne szó. Semmi fájdalom, a vér pedig már nem friss, valamint inkább hasmenés szerű.
2019. nov. 2. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Bízzál benne, hogy ez nem az, amire gondolsz.
2019. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Baktériumfertőzésre gondoltam, és bízom benne, hogy csak erről van szó.
2019. nov. 2. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Fekete színű vér az emésztettségre utal, azaz a vérzés az emésztőrendszer felső szakaszaiból származhat, leginkább gyomorvérzés kerül szóba. Ezt okozhatja acetilszalicilsav tartalmú gyógyszer nagyobb adagja, gyomorfekély, utalhat urémiára is, mindenképpen sürgős, haladék nélküli orvosi kivizsgálás kell.
2019. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Megnézetem
2019. nov. 2. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt
2019. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!