Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem értem. A HIV vírus nemi...

Nem értem. A HIV vírus nemi úton terjed, de maga a vírus honnan ered? Valakiben benne volt? Vagy ő hogy kapta el. Nem értem. Valahonnan elkapta, de honnan?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 15:32
 1/8 anonymousreview60 ***** válasza:
2019. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én még úgy tudom, hogy valami afrikai őserdei majmokból származik. A gazdag turisták majom agyvelőt ettek az asztalon lefejezett majomból....
2019. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam, de még mostsem értem.
2019. nov. 3. 15:38
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
2019. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Mit nem értesz azon, hogy majomvadászat közben emberek fertőződtek meg SIV-vel, és az mutálódott, és utána szexuális és intravénás úton terjedt?
2019. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

“ A gazdag turisták majom agyvelőt ettek az asztalon lefejezett majomból....”

Én elhiszem, hogy ez terjesztik a bantuk, de hogy nem gazdag turisták voltak azok, az hétszentség...

2019. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Az első válaszban belinkelt wiki-oldalon leírják. Az embert vadászta a csimpánzt, sorozatosan fertőződött a vérével való érintkezés miatt a SIV-vel, és a kezdetben még ártalmatlan kórokozó idővel tudott mutálódni. Mivel akkoriban urbanizálódtak, és sok volt a szexmunkás, a szifilisz (ami könnyíti a fertőzést a HIV-nek) meg a beinduló oltási kampányok, de rossz higiénés viszonyok miatt (tűszúrások), tömeges fertőződés történt végül, ami aztán ki is került Afrikából.
2019. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A kormány fejlesztette ki a melegek ellen
2019. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!