Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyíthatatlan tüdőtágulatom...

Gyógyíthatatlan tüdőtágulatom lett?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, 6 éves korom óta enyhe asztmával, hörgőtágítót nem szedek és filmekből ismert rohamokat sosem éltem át. A légzésem két éve élettani volt. Egy hete légszomjat, kilégzési elégtelenséget (megakad), fájdalmat, nehéz légzést, sokadszori erőszakolt kilégzésre köhögést tapasztalok, mintha a hörgőim nem működnének. Fulladás nincs. Nem dohányzom, de bulikban fogadtam el cigarettát. Teherautót is tanultam vezetni, hobbi autószerelést csináltam ritkán, pár alkalommal így az üzemanyaggal és gázokkal érintkezés megvolt. A jogi szakmai vizsgám alkalmával (most) jelentkezett először a tünetcsoport, háziorvosom szerint ez pánik. De ezt nem osztom, mert nem múlik. A tüdőorvos hónapos várólista miatt elutasított, keressem fel az ügyeletet, márha ez esetnek betudható. Vélemények? Megy a tüdőm a levesbe?

2019. nov. 5. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A tüdőtágulatnak ehhez semmi köze nincs.
2019. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség is közrejátszhatott, de ilyen párás levegőben rengeteg vírust szed össze az ember, ami nálad okozhat felsőlégúti panaszokat (nálam derék-hát táji ideggyulladásokat).
2019. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy kapsz beutalót a tüdőgondozóba és nem adnak időpontot. Ne hagyd magad!
2019. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!