Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Limfocita szám hirtelen...

Limfocita szám hirtelen csökkenése, tartós hőemelkedés, mire utalhat?

Figyelt kérdés

Limfocita véreredmény 25-40 között jó , pár hónapja 32 volt ,azóta 14-re le romlott.

Több vizsgálaton túl vagyok még semmi nem derült ki.

3 Hónapja van hőemelkedésem ami egyre csak erősödik a láz fele

Most viszek majd székletet vizsgálatra az nyálkás és egy picit véres volt , talán abból már kiderül végre valami ,de nem vagyok benne biztos...

Valakinek hasonló eset történt már?


2019. nov. 5. 22:05
 1/5 anonim válasza:
Csak a limfocitarol tudok nyilatkozni...Nekem volt hogy” leesett” 9re.. megijedtem, mondtak hogy no para, bármilyen megfázás/fertőzés sőt stressz is okozza inkább a nagyobb gond ha magas ... 1 hónap múlva vissza is ment szépen 32re. Nyilván lehet komolyabb baj is autóimmun betegségeknél pl chrone betegség az a béllel amit írtál összefügghet, de szerintem nem kell rémeket làtni, minden rendben lesz Veled hidd el.
2019. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Nálam most vizsgálják hogy van-e autoimmun betegségem, jövő hétre lesz meg a véreredmény...

A limfocita csökkenés meg az állandó hőemelkedés is passzol a tüneteihez.

2019. nov. 6. 00:39
 3/5 anonim válasza:
Írj majd ha tudod az eredményt :-)
2019. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomóiddal minden rendben? Limfómára nem gyanakodnak?
2019. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyirokcsomómon annyit találtak ultrahangon, hogy kicsit nagyobb,de nem foglalkoztak vele különösebben.

Most viszont a hasam is szúr jobb oldalt erősebben, kértem magánklinikára időpontot hasi uh-ra, péntek délelőttre kaptam is, mert a kórházi időpont amit kaptam hetekkel ezelőtt az csak december 23.-án lenne...

Itt úgy érzem a hasammal lesz valami, véres nyálkás széklet + egy helyen szúró fájdalom, erősen valami bél problémára utal, csak azt nem értem hogy ha valami bélgyulladás vagy akármi akkor miért nem mutatja ki a vérvétel... Ahh nagyon unom már hogy 3 hónap alatt még semmi eredmény és ha nem mentem volna eddig 2 magánorvoshoz még csak ami most megvan, annak is csak a felénél járnék kb... Made in Hungary

2019. nov. 7. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!