Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert ilyen drága?

Miert ilyen drága?

Figyelt kérdés
Nem értem mi ai istenert olyan draga egy gyogyszer ritkabb betegsegekhez?? Hogy tobb szaz milio!??!?!?!!! Miert??

2019. nov. 6. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Kutatás és fejlesztés költségei, meg jó nagy haszon rá. És mivel ritka betegségről beszélsz ezért azon a kevés emberen kell leverni az árát akiknek szükségük van rá. Ha a nátha ritka betegség lenne akkor a neocitrán meg a strepsils is 100millióba kerülne. gondolom a beteg gyerekekre gondolsz akiknek összegyűjtötték az összeget. Szomorú belegondolni hogy pénz hiányában inkább hagynak meghalni embereket, miközben kéznél van a segítség.
2019. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
3# talán olvasd el a szabályzatot, egy kérdést nem lehet többször feltenni, csak az összes tróger szarik rá. 10 másodperc lenne igényesen rákeresni arra is, hogy előtted kérdezték e már. Mindenki egyénre szabott választ vár. Inkább ne írj ha buta vagy.
2019. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Kezdjuk ott hogy ez egy idiota, idegbeteg ember kerdese (normalis ember nem ir 100 db !?!?!?!?!?!?-t csak egy idegbeteg)

Masreszt a masik kerdesben is kb ket napja el lett neki ertelmesen magyarazva, erre olyanokat irt, hogy ez mekkora hulyeseg, hogy egy orvos 700 milliot keres egy evben. Neki az az elkepzelese, hogy ez azt jelenti, azert van, hogy 1db orvos keressen evi 700 milliot. Fogyatekos.

2019. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
# 4 1 kérdező nem teheti fel ugyanazt a kérdést a szabályzatban ez van. és igen keressen rá az ember de sokszor nem ad ki releváns találatokat. sok ember itt éli az életét lehet , de van aki csak pár kérdést tesz fel és fel sem tűnik neki.
2019. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt nekem semmisem el magyarázva a poszt elott 2 nappal mivel nem tettem fel semmilyen kérdést. Milyen vicces hogy sok kerdojel ki irasa utan mar egybol idegbetegseget tudtok diagnosztizalni, nem is kell az a diploma. Masrest ne csodalkozzon senki ha hulye vagyok manapsag a sok agymosasos hulye szenny nyeles tol sajnos nem leszek en okos se senki raadasul nevelni sem tud mar senki... ne csodalkozzatok hogy a mai fiatalok milyenek...,,,
2020. febr. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!