Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér vagy rák? 20/F

Aranyér vagy rák? 20/F

Figyelt kérdés

Mindenképp azzal kezdeném, hogy megyek orvoshoz vele!

20/F

Nagyjából 5-6 napja elrontottam a hasam hánytam és két napig hasmenésem volt. Elötte minden rendben volt naponta 1-2x volt nagydolgom, vér sem a wc-ben sem a papíron nem volt se előtte se utána se közbe. Viszont ami közbe volt az az, hogy égett, néha viszketett de viszonylag hamar elmúlt amíg nem kellett megint wc-re menni.

Most hogy rendeződött és mondhatni visszaállt a normálisra, úgy éreztem mintha valami nyomna és kakilnom kell de semmi. Megnéztem tükörbe és mintha be lenne duzzadva a végbélnyílásom körbe, két oldalt 2-2, puha fájdalmatlan "csomó" vagy duzzanat nem is tudom minek nevezzem. Nem okoz semmiféle gondot, néha olyan "száraz" érzésű és enyhe nyomó, szórító érzés ezt se tudom mihez hasonlítani nagyon.

Aranyérről beszélünk vagy esetleg rák?



2019. nov. 9. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy rák. Ne viccelj már. Reparon kenőcsöt próbáld ki ha aranyér segíteni fog. Annak tűnik a leírásod alapján. De azert jó ha látni fog orvos.
2019. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakszom, de mindenhol azt irják, hogy az aranyér tünetei végbélrákra is utalhatnak stb stb.
2019. nov. 9. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy aranyér. Nyugi, vegyél a patikában kenőcsöt rá. Sokféle van, nem feltétlenül a Reparon a legjobb, csak az a legismertebb. Nekem pl. a Doxiproct vált be.
2019. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csapból is a rák folyik. Még túl fiatal vagy ehhez. Nem kell megijedni, nem vagy rákos.
2019. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld like :)
2019. nov. 9. 14:32
 6/7 A kérdező kommentje:
update: ma mar 2x voltam nagy wc-n, de csak kevés jött
2019. nov. 9. 15:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Megszűnt végül magátol de ma egész nap ugy éreztem hogy kakilnom kell és csak nagy erölködéssel jött ki és egy nagyon kevés piros vér volt rajta végig
2019. dec. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!