Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi lehet a bajom?...

Vajon mi lehet a bajom? Lehetséges hogy daganatom van vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

4 nappal ezelőtt hirtelen elkezdett fájni a mellkasom bal oldalt és a szegycsontomnál is fájt. Aztán ebből az lett hogy 2 napja fáj a bal mellem alatt, néha jobb oldalt is egy picit beleszúr és a hátamon egy ponton. Néha köhögök is. Elmentem orvoshoz és azt mondta lehetséges hogy a lépemmel van gond és köze van a dohányzásnak is hozzá (3 hete szoktam le mivel rájöttem hogy nincs értelme). Felírt nekem fájdalomcsillapítót és mondta hogyha nem múlik el akkor ultrahangra ad beutalót. Lehet hogy komoly bajom van? Iszonyatosan aggódok és halálfélelmem van.. Eddig se voltam valami jól érzelmileg de most végképp nem.

Köze lehet az érzelmi állapotomnak és a szegényes étrendemnek is hozzá?


19/L



2019. nov. 9. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen daganatod van. Mert a webbeteg.hu szerint mindenkinek az van... Dohányoztok, felelőtlen életmódot éltek, köhögtök egyet, oszt mingyá' daganatotok van. Itt minden harmadik ember beképzeli a baromságait de orvoshoz menni lusta.
2019. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy a webbetegen olvastam-e vagy sem és orvoshoz is elmentem, aki csak fájdalomcsillapítót írt fel.

Sajnálom hogy aggódok az egészségemért. Csak gondoltam rákérdezek hátha valakinek volt hasonló esete és talán megnyugszok én is. :)

2019. nov. 9. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Érzelmi állapot-szegényes étrend, dohányzás, ez mind okozhatja, pontosabban: ronthatja az állapotodat. Ezért kell az UH, hogy lehessen látni, hol a gond. Mondjuk a leírásod alapján előbb gondolnék szív, vagy hörgő problémára, de ha a doki a lépet mondta, akkor biztos úgy van.


Daganatra nem kell mindjárt gondolni, az a legtöbbször nem is fáj, csak amikor már nagyon rossz. Ha viszont halálfélelmed van, már csak pszichés alapon is ronthatsz az állapotodon. Inkább ne tedd. Emiatt, hogy ne aggódj, inkább kellene az az UH, hogy megnyugodhass.

2019. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! ♥ Lehet akkor hétfőn visszamegyek és kérem azt az ultrahangot.
2019. nov. 9. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt ilyen... Gyomorsav probléma... Volt amikor azt hittem infarktusom van annyira fájt mindenem meg fulladtam... Szar dolog tud lenni...
2019. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!