Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Enyhe nyomás a mellkason,...

PetiBence kérdése:

Enyhe nyomás a mellkason, egyszer-egyszer szívnél beszúr, és egy hete magyon beszúrt a szívemnél, Infarktus? (Segítség)

Figyelt kérdés

16/fiú 91kg 160cm ,vérnyomás: Sys Dia Pul


125 75 96


Az egész reggel kezdődött, a mellkasom közepén egy enyhe nyomást érzek a szegycsontom mögött (kb), egyes pozíciókban (összegörnyedt ülés , oldalfekvéskor) nem mindig jön elő, mostmár kezdek egy kicsit izgulni hogy neme infarktus , de egész nap nem izgultam rá, gondoltan rá, de nemigazán izgultam. Meg olyan mintha egy kicsit fájna hátul a vállam is egy kicsit. A nyomásról: Enyhe nyomó érzés , nem fájadlom , csak érzem , nem erős, összegörnyedt ülésre,stb idézőjelesen elmúlik. Más panasz mint pl : Légszomj vagy ilyenek nemigazán vannak.

Amint említettem ez a panasz 3 napja van, a mai nap a szívemnél egyszer-egyszer beleszúrt.

(Ezt a kérdést 2-3 teszem ki) az előző válaszolóknak nagyon szépen köszönöm, ha igaz , akkor megtudtam nyugodni, de azt is hozzátenném hogy kb 1 hete este , vagy alvásból vagy fentvoltam (már nemtudom) , a szívemnél annyira beszúrt hogy felkeltem rá, tehát nagyon. Hátha ezis számit. De bevallom most ahogy így eszembe jutott ez , megint izgulok


2019. nov. 11. 19:50
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt csak azért írom mert sok helyen olvastam hogy az infarktus kevés ideog tartó nyomó/szúró fájdalom.

És nekem az a szúrás nagyon fájt , de majdnem egyből visszaaludtam.

Ami azt jelenti hogy kevés ideig tartott

2019. nov. 11. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez minden nagyon szép, minden nagyon jó, de azt lenne jó megtudni, milyen a véred oxigén ellátása.
2019. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 évesen nagyobb eséllyel rabolnak el az ufók, minthogy szívrohamot kapj.

Egyébként a tüneteid se utalnak erre, mellkasi fájdalom is kismillió dologtól lehet, kezdve a szorongástól, refluxig.. akármi.

Nyugodj meg, mert ezeket a fájdalmakat már magadnak generálod a félelemmel.

2019. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!