Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert szedhetek...

Milyen gyógyszert szedhetek megfázásra?

Figyelt kérdés
Vérnyomásos vagyok, szedek kezelést, betaloc zoc 50 mg-ost kaptam, s nem mondott senki semmit eddig, egyik orvos sem, hogy mit szedhetek ezzel a kezeléssel megfázásra. Gyógyszertárban semmilyen gyógyszert nem adtak ki eddig rá, mert nem reagál jól a kezeléssel. Eddig a megfázásaimra semmit nem tudtam szedni jóformán, a végén meg sürgősségire kerültem. Tud valaki valamit esetleg? Sokat segítene.

2019. nov. 13. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak hőemelkedésed van, arra nem kell semmi. Ha 38 fok felett tehát lázad, akkor igen, hívd fel a háziorvost és kérj tanácsot/receptet. Orrdugulás esetén gőzölés illetve infralámpa, hogy ne legyen orrmelléküreg gyulladásod. Torokfájásra sok meleg tea, esetleg méz gyömbér ilyesmi, nekem a szopogatós tabletták nem váltak be, de azt is lehet. Esetleg gargalizálás.
2019. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg tengervizes orrspray
2019. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. nov. 13. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfázást vírus okozza, ergo semmilyen gyógyszer nem jó rá. Az immunrendszered kell erősíteni, C vitamin, sok tea, semmi Neocitran vagy ilyenek, az tönkreteszi a májat.
2019. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!