Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet úgy élni, hogy...

Hogy lehet úgy élni, hogy folyamatosan náthás vagyok vagy torokfájás és hőemelkedés vagy láz?

Figyelt kérdés
Kb. 10 hónapig folyamatosan, aztán nyáron nem... Durva 39 fokos láz csak ritkán van. De ha nem ez, akkor hányás-hasmenés, már nagyon idegesít, mert legalább 6 éve ez megy.
2019. nov. 13. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kivizsgáltattad már magad?

Állhat valami más betegség is a háttérben, ami legyengíti az immunrendszered!

2019. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már hozzászoktam, nincs mit tenni.
2019. nov. 13. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:

De van mit tenni. Ki kell vizsgáltatnod maga, mert ez így nagyon nem normális. Kezdd a háziorvossal, ő elküld egy vérvételre, aztán abból kiindulva ahova még kell.

Ha már 6 éve így van, az komoly gondokat okozhat. Ha nm akarsz maradandó károsodást, menj orvoshoz!

2019. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos már ez lett a normális, ez van, beletörődtem. Az elején eljártam a háziorvoshoz, de fel lett háborodva, hogy sokat voltam ott, pedig csak a súlyosabbaknál mentem el... Ez van. De tényleg... Energiaital, Rubophen vagy Lopedium, vagy mimdkettő... Meg próbálok a higiéniára figyelni, csak más meg tesz rá.
2019. nov. 14. 15:52
 5/15 anonim ***** válasza:

Mond te értelmi fogyatékos vagy?

Vizsgáltassd ki magad!

Ne a megfázás miatt menj orvoshoz, hanem kivizsgálásra menj, mert ez nem normális ha beletörödtél ha nem...

2019. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pedig igen, mert annyit szemétkedett velem a gyerekorvos, meg a szüleim, hogy életre elég volt.. Orvoshoz is csak titokban mehetek, pedig 23 leszek. Sajnálom hogy nem lehettem kis nulla órát hiányzó, sosem beteg tökéletes ahogyan a nárcisztikus szüleim elképzeltek.


Ogen, beletörődtem, teljesen, heti egy Rubophen, ha rosszup vagyok, hasmenésre,hányásra Lopedium, meg energiaital ezerrel. Ha nagyon magas a lázam, például 39 felett, akkor meg erősebb fájdal és lázcsillapító.


Azt megtanultam, hogy akármilyen betegen ki lehet bírni, bár egyszer otthagytam majdnem a gatyámat, igen ott várt apám kocsiban az egyetem parkolójában... Azt a poklot, amit tőlük, meg a gyerekorvos miatt kaptam, meg amit kegtettem velem, mimden kimaradhatptt volna.


Nem vagyok beteg, csak enmt udok elköltözni. Addig meg, amíg járni tudok, felrak a 6-os buszra. Nincs itthon maradás, meg kórházás és "szó sem lehet róla, kicainállak, ha orvoshoz mész".


Ennél az állandó nátha is jó.

2019. nov. 14. 18:52
 7/15 anonim ***** válasza:

23 éves vagy, menj orvoshoz, nem kell anyuci meg apuci engedélye hozzá. Azt meg kétlem, hogy minden nap minden percben téged őriznek nehogy orvoshoz menj...

Egyszerűen indul el iskolába vagy dolgozni, de orvoshoz menj helyette.

2019. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nyugodtan megmondhatod a szüleidnek, hogy inkább abba fogsz belehalni ha nem mész orvoshoz...
2019. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Teljesen megszoktam így, már nem érdekel.
2019. nov. 15. 13:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor minek irtad ki ezt a kérdést?

Ha nem érdekelne akkor nem irtál volna ki ezzel kapcsolatban kérdést...

De mindegy te tudod, de én nem akarok több ilyen kérdést olvasgatni ez után.

2019. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!