Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van az, hogy felkeltem...

Mitől van az, hogy felkeltem reggel és egyből megszédültem?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem és abban a pillanatban éreztem, hogy szédülök. A fejemet alig bírtam felemelni, a szoba szószerint mintha forgott volna. A fejem mintha zsibbadt volna es húzott lefele. És ez még mindig tart reggel9 körultol most 12-ig. Ittam, ettem vérnyomásom rrndben van. Bem értem mi lehet a baj, menstruacio nincs es nem fog egy darabig. Szoval passz tegnap semmi bajom bem volt. 22L vagyok.

2019. nov. 14. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem zúg véletlenül a füled is?
2019. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

A hirtelen felállástól leszalad a vér az agyból, ez okozza.

Székről hirtelen felállás is előidézheti.

2019. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy elfeküdted a nyakadat. Nekem sajnos már többször volt ilyen. Hamarosan jobban leszel! Jobbulást!
2019. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, nem zúg a fülem, nem igen keltem fel hirtelen szherintem. remélem holnapra elmulik azért. mert még szédulok kicsit de nem annyira mint reggel.
2019. nov. 14. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nagyon megijedtem. Elmentem neurológushoz. Annyit mondott, hogy az én esetemben a stressz okozta és nagyon sokaknál jelentkezik ez a panasz.
2019. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát még mindig érzem hogy szdédulok, de mar mem forog a szoba legalább. Csak mintha húzna a fejem lefele. Csak elmúlik holnapra, nem stresszelek igazán, de fura hogy ilyen sokaig tart. Maskor ez hamar elmulik par perc azt kesz
2019. nov. 14. 15:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg arra figyeltem fel hogy izomlazam lett reggel tegnap pedig nem emelgettem dolgokat sot kb semmit amitol lehetene.
2019. nov. 14. 15:44
 8/11 anonim ***** válasza:
A fülzúgást azért kérdeztem, mert nekem az szokott hozzá társulni, meg iszonytató hányinger. De nekem Meniere betegségem van.
2019. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek még mindig szédülök, de már ugymond jobb mint reggel. Igaz mikor lefekszem nagyon szédulok. ilyen sokaig nem volt még altalaban hamar elmuliuk de ma nem és nem értem mi a baj. egyedul a fejemmel van gond más nem társult hozzá, csak szédulok és a fejem is neha faj
2019. nov. 14. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor keresd fel a háziorvost, ő majd továbbküld a megfelelő helyre. Nekem elsőre a neurológia ugrott be, de a fül-orr-gége is szóba jöhet. Háha csak egy fülgyulladás.
2019. nov. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!