Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nebivolol sandoz vérnyomáscsök...

Nebivolol sandoz vérnyomáscsökkentőtől libidő csökkenés? Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap rosszul lettem mert felment a vérnyomásom. Kaptam vérnyomáscsökkentőt amit életem végig szedni kel.

nebivolol sandoz

Nap fél szem. + vettem galagonya kapszulát. Kb 20 perce rám maszott a feleségem és nem ment a dolog. Egy csőd tömegnek érzem magam, haggyam ezt w gyógyszert? Vagy mit tegyek?



2019. nov. 14. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy ez, vagy agyvérzés.
2019. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es a libidó csökken tőle?
2019. nov. 14. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de ugyanez a helyzet a párommal is. Igen, potenciazavarok is kialakulhatnak. Az én páromnál ez úgy mutatkozik meg, hogy nagyon nehezen tud elmenni. Este van, hogy csináljuk 1 óráig is, de sehogy sem tud elmenni, ami miatt sokszor van bűntudatom, pedig nem tehetek róla. Viszont amikor reggel is csináljuk, ugye a reggeli merevedéskor, akkor meg el tud menni normálisan szerencsére. Persze azért van, hogy este is sikerül. Ne érezd magad rosszul, senki nem hibás, aki szeret, az megérti, ráadásul változhat még a dolog. Semmiképp se hagyd abba a gyógyszert (ha jól tudom a párom is nebivololt szed), esetleg konzultálj az orvosoddal, hogy tud-e valami mást ajánlani. De abba ne hagyd magadtól! Esetleg próbáljatok ki új pózokat/új dolgokat, az hátha másképp stimulál és sikerül a dolog.
2019. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!