Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztmás vagyok, véleményekre...

Asztmás vagyok, véleményekre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valószínű asztmás vagyok, eddig még csak egy vizsgálaton volt, ott allergia gyógyszert és a kék pipát kaptam. További vizsgálatokra küldtek, asztma gyanúval, de még nem mostanában vannak az időponjaim.

Viszont elég rosszul vagyok mostanában, főleg esténként. Bármit csinálok hamar kifulladok, folyton köhögök, olyan mintha valami állandóan kaparná a torkom. A kék pipa nem sokat segít sajnos, és az allergia gyógyszer sem. KB 1 hét múlva jutok a tüdőgyógyásaztra, addig kibirom vajon roham nélkül? Merjem ugyanazt csinálni az életemben mint eddig, vagy inkább csak pihenjek? Vagy menjek a sűrgősségire? Nagyon el vagyok keseredve, hogy ilyen bajaim vannak, asztmások írnátok hogy ki hogy viseli? Mitől lesz jobb?

28 éves nő vagyok



2019. nov. 16. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor kezdődött ez? Este jobban köhögsz? Evés után? Refluxra vizsgáltak?

2019. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem nem asztmának tűnik, a kapott gyógyszerek sem segítenek.

Lehet simán benyaltál egy vírust.

Vagy szorongsz valami miatt.

Gyenge az állóképességed, erőnléted.

(Egyébként nekem is ezek a tüneteim, és bőszen imádkozom hogy ne asztma legyen, fszom se akar élete végéig gyógyszertől függeni.)

2019. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tüdőgomdozóban mimdenkire ráhúzzák hogy asztmás éa írják a szteroidot. Nekem tüdőgyulladásra diagnoaztizaltak asztmát. Aztán lyukas tüdőre. Nem kell mindent elhinni. Járj utana a dolognak. Ha nem használ a gyógyszer akkor gyanús hogy ez nem asztma. Refluxnak is hasonló a tünete amit leírszm inkabb savlekötőt kene próbalnod egy hétig. Próbald ki elreggel este fél dl salvus víz. Hatha segít. Ártani nem fog. Patikában kapható veny nelkül. Pocsék íze van de hat
2019. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a francra lennél allergiás novemberben ha eddig nem voltál? Keress egy másik orvost mert itt valami nem stimmel.
2019. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!