Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon vérzik az aranyerem,...

Nagyon vérzik az aranyerem, innen már muszáj a doki?

Figyelt kérdés
22 vagyok és 2 napja nagy wc után mikor törlöm, annyira vérzik, nem pecsételő, hanem rendes véres marad a papír, nagyon... Kilogo aranyerem van, eddig nem foglalkoztam vele egyáltalán, nem fájt, nem zavart, nem használtam rá semmit.. Viszont most meg vagyok ijedve, hogy ennyire vérzik. Elég rá kipróbálni valami vény nélküli cuccot, vagy ez már durva és orvos? Nem néztem még utána, hogy mi történik ott, de gondolom nem egy kellemes dolog.... Konkrétan hogyan vizsgál meg? Mármint... Milyen pózban kell lenni közbe vagy hogyan zajlik ez az egész? :D

#aranyér #vérzés #proktológus #hótziherhogynemturkalnakafenekemben
2019. nov. 16. 05:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Muszáj a doki tesómnak is volt meg kellet műteni szóval irány az orvos!!!! Jobban jársz a tesóm nem mondta el 3 hónapig és műtés lett a vége
2019. nov. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nee.. És hogyan vizsgálták meg?
2019. nov. 16. 05:20
 3/22 anonim ***** válasza:
Orvos. Most ne ijedj meg, de anyukámnak mondták, hogy el is lehet így vérezni. Persze ahhoz már nagyon kell vérezni.
2019. nov. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Viszont ahogy felálltam, sétáltam pár kört, tettem a dolgom, eltelt egy fél óra és visszaultem, meg töröltem papírral,és semmi, tehát mikor nem nagy dolgom van, szerintem nem vérzik, csak akkor.. :( csak ez most pont rossz mert hasmenésem van
2019. nov. 16. 05:32
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor is meg kell mutatni orvosnak.
2019. nov. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Fulár ***** válasza:

Álló helyzetben letolod a gatyót.Előre hajolsz és megtámaszkodsz.Vastagon megküldenek vazelinnel és ezt nem tudom máskêppen leírni....fölnyűlnak a pi**ádba és megvizsgaljak mi a helyzet.Nem kellemes de közel sem annyira vêszes mint amennyire sokan félnek tőle!És nagyon rövid ideig is tart!Utánna valószïnűleg jön egy ultrahangos vizsgálat is ami már teljesen fájdalom mentes.Ha esetleg műteni kell az is egy egyszerű rutin műtét!

Nem kell félni vagy szégyenkezni!És ne húzd az időt mert kicsi bajból később lehet akàr nagyobb is!Én már majdnem 40 éves vagyok és most estem túl az egészen!És mennyivel jobb így az élet!

2019. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem az ellenséged, hanem a barátod, aki az életedet mentheti meg. Ő már mindent látott és nem kell előtte szégyenkezni. Segíteni fog.
2019. nov. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem le kellett feküdni egyik oldalamra felhúzni a lábaim és újjal vizsgált meg az orvos, én is nagyon véreztem aznap és azonnal rohantam a sebészetre. Kenőcsöt kaptam ami pár nap alatt rendbe hozta. Jobb ha megnézeted, mert ha kilóg és nem megy vissza, akkor tenni kell vele valamit.
2019. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy elhanyagoltad ennyire. Ha én lennék a helyedben. Akkor vennék reparon kenőcsöt meg egy timsót a patikában. Amig hasmenesed van nem fog javulni a dolog de utána melegvizes zuhanyozás segíthet. Ne forrázd le de jó meleg vizzel folyasd rá a zuhanyt pár percig. Vagy kamillás ülőfürdőt is vehetsz. Aztán töröld meg és ha vérzik akkor timsóval el tudod allítani. Az kicsit össze is húzza majd. Ha már nem vérzik reparon lenőccsel tudod kenni az enyhiti a tüneteidet. Ha tudod próbald viaszahelyezni a végbeledbe a kilógó részt akkor kevesbé rog fájni és hamarabb gyógyul. Ami még segítene csak nem tudom hogy tudnál hozzájutni az a fraxiparin injekció. Vérhigítót tartalmaz. Pár nap alatt elmúlik tőle az aranyér. Persze ezt nem erre talalták ki. De nekem pl mikor műtét miatt adták pont aranyerem is volt és pillanatok alatt elmulasztotta. Szóval abból 2-3 napig 1 injekció nagy segítség ilyenkor. Ha ez sem segít akkor orvos. Még egy ötlet: bemész a patikába valami idősebb patikusnak elmeseled a bajod és fog ajánlani valamit.
2019. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás lehet a chia mag, vagy útifűmaghèj. Nekem is vèrzett amióta használom ezeket ès figyelek a rost bevitelre azóta nem vèrzik sőt egy idő után teljesen visszahúzodott az aranyerem.


Persze a rost mellett arra is kell figyelni, hogy a megfelelő zsírbevitel is meglegyen a kettő eggyütt aranyèrnèl csodákra kèpes.

2019. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!