Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megállapított Diagnózis: -...

Rasta88 kérdése:

Megállapított Diagnózis: - tüdő diagnosztikus képalkotó vizsgálatával talált kóros leletek - Légcső, görgő és tüdő bizonytalan és ismeretlen viselkedésű daganata. Milyen gyógyszereket vegyek, a rák ellen? Vagy táplálék kiegészítőket?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Rák ellen, ha már kialakult, nem használ a táplálékkiegésztő, sem semmiféle gyógyszer.
2019. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a legjobb lelet, amit az ember kapni szeretne, bár nekem fura. Voltak sajnos hasonló leletek a kezemben. Szerintem áttétes daganatos vagy, az orvos megmondja, mi lesz a pálya. Szerintem szendvics terápia, kemo, sugár, kemo. Mi van a lap teteje felé? Hányadik stádiumban van a betegség? Valószínűleg egy római azam lesz, utána egy betű. Amit magadtól meg tudsz venni, az zéró, semmi értelme.
2019. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés vagy tényleg ennyire nem vagy képben? Ilyen leletet szerintem épp eszű orvos nem ír. Keress egy mellkassebészt mondjuk a Kék gilyó utcai onkológiai klinikán és beszéld át vele a dolgot mi a terápia. Étrendkiegészítő millió féle van de azt csak kiegészítő kezelésként szokták alkalmazni. A hatásuk kérdéses. Pl. Varga gyógygomba, deuterium mentes víz, stb. De ha ilyesmit akarsz akkor az orvost is ajanlott megkerdezni róla aki a gyógyszeres kezelésedez végzi majd. Ha ez egy kamu kérdés akkor viszont szégyeld magad mert ilyesmivel nem illik viccelődni.
2019. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvasd már értelmesen! Úgy néz ki a kérdésem mintha kamu lenne??? Igen ez áll az ambuláns kezelő lapban. Úgy döntöttem nem megyek tovább vizsgálatra, nem régiben volt hasonló problémával dolgunk a családban. Mert többször vettek szövet tant, és halál lett a vége. Így is úgy is de, nem mindegy hogy mikor! Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2019. nov. 26. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Heló. Én a második választ írtam. Ha nem mindegy mikor, akkor miért nem mész kezelésre. Az pár hónapot tolna a dolgon. Amúgy én is megnyertem magamnak ezt a finomságot. De már mindegy nekem, hogy mikor.
2019. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyu. Azért a helyedben meghallgatnám az orvos véleményét is. Mert a leírtaktól függetlenül ha nem azt mondja hogy eselytelen akkor attól, hogy valamelyik rokonod meghalt rákban még nem jelenti azt, hogy ez a te sorsod is. Nyilván a te döntésed, hogy kérsz e orvosi kezelést vagy sem. De a nélkül az eselyeid nagyon minimálisak, jóformán anekdótikus törtenrtekre épülnek amik vagy igazak vagy sem. De leírok párat hátha csoda történik. Szóval a deutérium mentes vizet már írtam, a varga gombákat is. Volt állítólag egy férfi aki mindig visszavágyott Görögországba ezert mikor rakos lett elutazott odana tengerpartra és meggyógyult. Aztán van az agykontroll, az Aname módszer és valahol van egy könnyező szűz mária szobor ami szintén gyógyhatású. Allítólag a cukrot szeretik a rákos sejtek így azt is érdemea elhagyni plusz Gyuri bácsi gyógyteái közül is biztos van ami rákra ajanlott. Hirtelen ennyi jutott az eszembe. De hogy ezek közül orvoai kezelés nélkül valaki meggyógyult volna arra azért bizonyíték annyira nincs. De kívánom neked hogy sikerrel járj. Kérlek írd meg ha hatott valami.
2019. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Bizonytalan, ismeretlen viselkedésű daganata" lehet nem olyan agresszív és jól kezelhető. Azért adnod kéne egy esélyt magadnak.
2019. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!