Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kijött az ajkam alat, szélen...

Kijött az ajkam alat, szélen három herpesz, és a nyrlvem alatti részen a nyirokcsomók beduzzadtak és fájnak napok óta. Voltam vele orvosnál, ő napi három antibiotikumot írt fel, meg, hogy pihenjek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A herpesz okozhat ilyet?
2019. nov. 17. 12:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és ősszel nem volt semmilyen partnerem, párom sem.eg nem szoktam mások után inni sem.
2019. nov. 17. 12:47
 2/3 Metionin ***** válasza:
A herpesznél tök mindegy hogy nem volt partnered, azt egyszer kapod el, utána a szervezetedben marad egész életedben és előjön ha az immunrendszered védekezőrendszerén rést talál. Ez simán lehet stressz, menstruáció, akármi. Amúgy a herpeszt vírus okozza, antibiotikum nem használ ellene, azt bizonyára a szövődmények elkerülése végett írta a doki, bár a 3 félét én soknak tartom így látatlanban. Használj rá külön herpesz elleni kenőcsöt, pl zovirax.
2019. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Ja bocs, félreolvastam a napi hármat...
2019. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!