Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fulladok be sokszor?

Miért fulladok be sokszor?

Figyelt kérdés

Már kb 1 hónapja tart, hogy néha köhögök, nehezen kapok levegőt, meg sokszor befulladok. Voltam vizsgálaton, de nem asztma. (Nem voltam mostanában beteg, utoljára kb. 1 éve voltam megfázva)

Néha tényleg olyan mintha megfulladnék. Mit tudnék tenni?



2019. nov. 18. 00:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Sportolni nem sportolok csak iskolába, de ha futni kell vagy hasonlók azzal nincs baj.
2019. nov. 18. 00:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg átgondolni, hogy hol voltál (kint/bent), amikor befulladtal, milyen növény lehetett körülötted vagy mit ettél előtte, hátha van olyan tényező, ami minden esetben előfordult
2019. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hónapokig fulladtam, nem egyszer voltam éjjel ügyeletre szurira, hogy megszűnjön.

Aztán ha éreztem, hogy jön a fulladás érzés, elővettem az inhaláló készüléket, salvus vizet és berodual cseppet raktam bele és 30 percen át szívtam be. Úgy megszűnt nehezen. Volt sok vizsgálat, de semmit nem találtak. Pedig én is allergiára gondoltam. Mondták ha újra elő jön, egy enyhe nyugtatót vegyek már be... Ha elmulik, akkor ideg okozza. Bevettem egy fulladásnál, 20 perc után éreztem az izmok meg mindenem lazább lesz és a fulladás megszűnt. Így azt mondták az ideg az okozója.

2019. nov. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, milyen nyugtatót vettél be? Receptköteleset?

Nekem is hasonló tüneteim vannak 1 hónapja, mint a kérdezőnek, és ugyan van néhány vizsgálatom folyamatban, de már nekem is egyből idegre fogták. Szedtem gyógynövényes nyugtatót, citromfű teát, B vitaminokat, sőt alkoholt is ittam, hogy ellazítson de nem múlt el rájuk.

Nagyon kíváncsi vagyok már mi okozza...

Atípusos tüdőgyulladásra szerintem nézzenek meg téged is kérdező!

2019. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, vénykötelest vettem be. Pedig ellene vagyok nagyon. De már nem tudtam mit tenni és úgy voltam vele, hogy akkor megpróbálom. Frontin vettem be.

De utána mentem pszihoterápiára és nem kellett gyógyszer végül.

2019. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!