Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mit tegyek, ha szégyellem a visszeres lábam?

Szeretném megcsináltatni a lábamon a visszeret, de lézeres műtétre gondoltam, viszont még nem gyűjtöttem össze rá a pénzt, ugyanis több százezer forint. Azonban 30 éves vagyok, egyedül álló és szeretnék ismerkedni, randizni, de nagyon félek hogy senki nem fogad el így, vagy ha megismertek és tetszek valakinek, akkor kiábrándulnak belőlem. Egyébként semmi más problémám nincs a külsőmmel, általában tetszek a férfiaknak, de a lábamat soha nem mutogatom és attól félek, hogy azonnal kiábrándulnának ha meglátnák. A lábamon a visszér sajnos öröklött betegség, hajszálerem is van, de a bal combomon időnként főleg nyáron kidudorodik az ér. Ez nadrágban, télen pedig vastag harisnyában szerencsére nem látszik, ezért tudok télen rövid szoknyákat hordani. Túlsúlyom sincs. Mindenképp szeretném egyszer megműttetni a lábam, de szerintetek addig semmi esélyem nincs hogy randizzak férfiakkal?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szépség, hiba, visszér, eres lábak

nov. 19. 00:06  Privát üzenet  

A válaszok
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

Nem hiszem hogy olyan durva lenne a dolog mint egy biciklisportolónál szóval nem kell félned

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 19. 00:13 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Talán nem is annyira gond, mint ahogy érzed. Most ebben az időben szerencsére jól el lehet takarni, de randizni ugye tudsz, ha meg külsőleg tetszel nekik, akkor nincs min aggódni. A választott pasinak sem lesz tökéletes a teste, mindenkinek vannak tesi hibái.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 19. 00:38 Privát üzenet
Miért ne randizhatnál? Mire eljutsz az ágyig valakivel nem fog egy apró szépséghiba miatt kihátrálni. Túl aggódod a dolgot, senki nem tökéletes.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 19. 01:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Visszeres lábat ha székre felpolcolom fél órára, lesz valami hatása?
Visszeres a lábam (a felső combon van), még nem használtam fáslit. DE lehet úgy feltekerni, hogy csak a felső combon legyen a fásli és az alsó combon ne?
Mit csináljak hogy a visszeres problémám ne rosszabbodjon?
Visszeres lábakra mit használják Lioton gél mellett?
Elég sokszor nem jutnak eszembe szavak beszéd közben, nagyon bánt és szégyellem, lehet ez a gyógyszereimtől amit az epilepsziára szedek, vagy csak a régebbi rohamaim eredménye?
Visszeres lábbal milyen strand ajánlott? Gyógyfürdőbe gondoltam menni pl Mezőkövesd de hallottam azt is, hogy az nemjo

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!