Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet gégerák?

Ez lehet gégerák?

Figyelt kérdés
Torokgyulladásom volt, antibiotikumot szedtem, éppen tegnap telt le a kúra, 6napja folyamatosan olyan érzésem van mintha egy kis darab ott lenne a gégémen ami nem megy le hiába nyelek :/ voltam orvosnál aztmondta lát gombát a torkomban amit valószínűleg az antibiotikum okozott, szerintetek lehet ez a gombóc érzet, és égő érzés attól? Nincs gégerákom ugye?

2019. nov. 19. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs gégerákod, nyugodj meg. Ha a doki azt mondta, h gomba, előbb várd meg, h elmúljon. Ha hosszabb ideig érzed ezt a gombócot és égő érzést, akkor menj vissza újra. Ha a gégerák már ilyen panaszt okozna, azt tuti észrevették volna, h valami ott nem stimmel és további vizsgálatokra küldtek volna. Én akkor ijedtem meg nagyon, amikor a refluxom okozott hasonló tüneteket.

Jobbulást!

2019. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még csak házi orvosnál voltam vele, fül orr gegeszetre most kértem idő pontot, nagyon félek hogy valami komoly.
2019. nov. 19. 12:56
 3/3 anonim válasza:
Mi lett a sztori vége?
2020. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!