Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jónapot elég rosszbetegségben...

Jónapot elég rosszbetegségben szenvedek tünetekakkor kezdőtek amikor nátháson el mentem fociedzésre tünetek Erőss figyelemzavar gyengeség fáradtság fej tetőn zsibaddás fény és hangérzékenység szédülés szorongás nyugtalanság hidegvegtagok ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Betegség
2019. nov. 21. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, ő majd javasolja, hogy milyen irányú vizsgálat kell.
2019. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam..Vérképem jo..Mivel hogy magas a vernyomasom el küldött kardiologiara ott is jo minden..
2019. nov. 21. 10:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Agyi betegség állhat a háttérben ?
2019. nov. 21. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


fej zsibbadás-google

agyvérzés előjelei zsibbadás


[link]


tisztítja vérereket-gyakori kérdések


Én nem értek hozzá, csak ezek jutottak eszembe.


Meg pl egyébként ha meg idegrendszeri, az idegrendszer szereti a magnéziumot , és a B-vitamint, azok nagyon tápláló hatással vannak rá.


Valami zabos-kekszes cucc, vagy zabkorpa, vagy tej nemtom van-e nálad pl otthon kéznél. Az is lehet, hogy pl banán is jó lesz.

De ha valami komolyabb baj, akkor az idegrendszer táplálása az csak az egyik fele a dolognak.

De egyébként abszolút nem értek hozzá, de lehet, hogy csak kicsit pihenned kellene, és elmúlik, de az is lehet, hogy nem. De valami agyi ilyen CT-vagy minek szokták hívni ezt a vizsgálatot, lehet, hogy több ilyen agyvizsgálati módszer is létezik, én valami ilyesmit csináltatnék veled.

De mondom, fullra nem értek hozzá.

Remélem,hamar rendbejössz, ha még nem jöttél rendbe, és remélem, jól vagy, és minden jót kívánok neked, és jó egészséget.

Ja de egyébként ha továbbra is, hosszútávon fennáll ez, esetleg konzultálj még több dokival is, akár magándokikkal, hátha együtt rá tudnának jönni, hogy mi okozza, hogy még nem múlt el, de remélem már azóta elmúlt.

2019. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*amiket így kiírtam címszavakat azok oda mind azok akartak lenni, amikre rákerestem.


De egyébként még pl fáradtság esetén pl az alvás mellett még van ilyen hohesC +Vas megnevezésű üdítő is, az is fel tud frissíteni.

2019. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csa kiderült mitől van?
2020. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia semmitől sem magamnak be beszéltem mind ezeket és egy idő után elmúlt..
2021. máj. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!