Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láz, rosszullét, hidegrázás,...

Láz, rosszullét, hidegrázás, hasmenés, torkfájás, rekedtség, fejfájás van most másnak is, mi használna?

Figyelt kérdés

Gyógyszerre nincs pénzem... Meg nem akarok állandóan azt szedni.


Izomfájdalom is van a hátamban, szerinteme ez miatt. Nagyon rosszul vagyok...


2019. nov. 21. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes lenne gyógyszert szedned és orvoshoz is elmenni mert egy ilyen betegséget ami lehet akár enyhe tüdőgyulladás is, ha azt simán lábon kihordod akkor komoly szövődmények maradhatnak amivel később rosszabb lesz.
2019. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha csillapítható lázad van maximum 3 napig, és nem érzed magad extrém rosszúl akkor ez egy virusos fertözés, lehet. Max normál lázcsillapítot tudsz a lázra és fájdalomra szedni. Ilyenkor ajánlatos cvitmain pluszban. Rengeteget inni...


Ha viszont a láz nehezen csillapítható, vagy 3 napnál tovább tart, vagy iszonyat rosszul érzed magadat vagy akármi szokatlan dolog van akkor muszály orvoshoz menned, mert bakteriális fertözés nem játék.

2019. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Orvos ilyennel nem ír ki...
2019. nov. 21. 17:05
 4/13 A kérdező kommentje:

A hasmenés a legrosszabb, egész éjjel fájt már, reggel a suliban rám jött, most újra..

De egyébként ez van egész szeptembertől június legvégéig, már megszoktam, 6-7 éve... Gyógyszerre meg nincs pénzem... Akkor a legalább a szüleim ne csinálnának, ki miatta, ha 99 %-ban anyámtól kapom el.

2013-ban hónapokig nyugtatóztak, meg kicsináltak, mert egyszer hazazavartak lázasan és kigyógyítják belőlem, hogy "nem akarok iskoláb járni". Titokban lefogott a 100 kilós apám, meg belekevertké az italomba, hetekig, mert lógtam a suliból, mert hazaküldtek full betegen... Valami influenzaszerű volt, 39 fomos láz, izomfájdalom és apuci szerint "megbolondultam".


Ezért nem megyek sehova, már azt sem tudom, mikor nem voltam beteg. Állandóan nonstop hazahoz valamit... Ilyen a világon nincs...

2019. nov. 21. 18:35
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Mármegint te?!
2019. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, basszus én állandóan beteg vagyok...

Most is nagyon, de megszoktam...

Az orvos egy mocsadék, anyámtól kapok el mindent, a nulla higiéniás gyerekektől hozza, aztán itthon végigmegy mindenkin, hetente van valami.


Azt sem tudom, mikor voltam valaha egészséges. Arra van a július, augusztus.


A gyerekorvos egy mocsadék, hazaküldtek lázasan, nem kiírt, hanem nyugtatőt szedetett egy félévig, tönkretette az életem. Ilyenhez menjen bárki is...

2019. nov. 22. 11:05
 7/13 anonim ***** válasza:
KÖLTÖZZ EL !!!!!!!!
2019. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok, még. Ez van. Adjál pénzt, holnap itt sem vagyok, ha ilyen egyszerű lenne. Előbb megy anyám nyugdíjba, még 1 éve van.

Ma estére is felment a lázam... Folyamtosan ez van, nincs szünet, tüszög, prüszög, már elkaptad tőle. Sahátmaga is folyamatosan beteg, de szerintem már valami új lesz megint... Mindig ő kezdi és mindig ugyanaz a baja... Ez egy fertő ez az iskola. Amiőta ebben tanít, van ez. A kisebbségi gyerekek között. Még másik suliban volt, meg saját magam jártam oda, nem vicc 20-ada se, de koránt sem FOLYAMATOSAN. Igenis létezik ilyen, családban bármilyen betegség szétterjed, főleg ha kezet sem mos, meg nem is szellőztet az illető.... Nem vagyok kényes, de ez durva...

2019. nov. 23. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyszerűen hajlandó ilyen csökötteknek, mint te mégegyszer elmagyarázni, hogy szedheted a sátorfád, elmehetsz dolgozni, aztán olyan messzire költözöl anyádtól, amennyire akarsz. Érdekes, én is iskolába járok immár 12 éve, apám tanár, anyám orvosi asszisztens. Én nem vagyok beteg minden héten. Hogyvanez?? Higiénia, immunrendszer erősítés, kézmosás. Ennyi. Hozzáfűznivaló? Ezt hogy magyarázod?
2019. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor szerencsés vagy....

Meg egy kis p...cs vagy...

Tudod úgy k.... Ühüm nagyon nehéz "szedni a sátorfát", hogy folyamatosan beteg avgy, meg lázas.... Másrészt attól, hogy te 18 évesen nem vagy rákos, még más lehet az. Attól, hogy te sosem vagy beteg, más lehet az. Igen nagy a pofád.... Te 18 évesen elköltöztél már kiscsillag? Tudod aztnem csak mondani kell, hanem 2 havi kauciót fizetni százezrekből, minimum félmilla. Vagy apád nem amtekot tanít? 20-ada ennyit nem bírtál volna ki, mint én....


Higiénia,ha más nem figyel rá...


Ha valaki folyton beteg, meg idemerészel írni, akkor bnátani kell, mert te nem??


Elég beképzelt vagy a kevés intelligencia szinteddel együtt. Mehetsz "ugatni".

2019. nov. 23. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!