Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggodok a felnott gyerekemert,...

Aggodok a felnott gyerekemert,3honapja kivettek a garatmamdulat, azota nincs jól, lehet h refluxos?

Figyelt kérdés

A mutos orvosahoz visszamemt!, kicsit fel van marodva a nyelocso torok. Savas femes torok irritaló panaszok, ami mutet elott nem! volt.

Lehet h refluxos? nem zar jol a zaroizom? eletmodvaltast probal. protopumpas gyogyszert is irt neki.de a mellkhatasok miatt nem meri szedni.

Mit tegyeunk?

Edesgyoker?

Gasztroenteorologia?

Tunderviz?

Nemm tudom. A gyerek.sportol! csupa izom csak tul vekony. Stresszel sokat. ezt kivedeni nem lehet


2019. nov. 23. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A felmaródás nem jó jel, de nem vagyok orvos. Jó volna egy szakemberrel alaposan kivizsgáltatni.
2019. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen mellekhatasra gondolsz a protonpumpas gyogyszernel, amitol fel? Vannak H2 receptor gatlo gyogyszerek is. Orvos mit javasol?
2019. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Konkretan en nem neztem.meg a mellékhatasokat, csak a fiam mondta hogy ilyet irt dr, de o nem kezdte el szedni, mert ezt azt olvasta rola.

Mondjuk, ez a reszerol butasag, mera neten uarrol irnak feketet, es vele egyidoben,mas helyen,feheret

Egy kedves valaszolo pedig priviben azt irta h a reflux epp a keves savtol van.

Laikuskent azt gondolom, refluxnal, nem a sav sok v keves, hanem a zaroizom nem zar jól. (Pedig sportol)

A felmarodas nekem se tetszik 1altalan ha kis foku, akkor se. Nem mellesleg, 1-2 nap utan kiraktak, mmajd 2szer bekerult mert beverzett.

A dr azt mondta ez siman bemne van akar 10szer is elofordulhat

En ekkora okorseget soae hallottam. De a fiam azt irta, ne okoskodjak, nem en vagyok az dr nem ertem hozza.

Anno nekem gykorban! vett ki, és 1hetet bent kellett fekudni.

Szoval nem tudom mi a jo...mit kene..majd elmegy gasztroenterologiara. Fiatal felnott. 😔😦

2019. nov. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!