Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ledöntött a nátha, sajnos már...

Ledöntött a nátha, sajnos már egy hete nincs edzés, nem fogok összeesni?

Figyelt kérdés

Sajnos náthás lettem, torkom be van gyulladva, szerencsére lázam nincs. Étvágyam van, kaját tudom tartani, de nem mindig megy le az utolsó falat, teazok pihenek, de már megnéztem magam a tükörben és úgy látom, hogy leeresztettem, 3 éve edzek keményen.

És sajnos múlt héten sem tudtam menni edzeni, mivel külföldön tartózkodtam meló miatt szóval ha úgy számoljuk hét hét kihagyás ez, remélem erővel nem fogok visszaesni?



2019. nov. 23. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy torokgyulladás miatt nem kéne ennyire otthon punnyadni
2019. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát, a gyakori pont az a hely, ahol releváns választ, tanácsot kaphatsz, drukkolok, hogy segítsenek.
2019. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy 3 éves párkapcsolatot 2 hét alatt le lehet nullázni, az edzés nem ilyen.
2019. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Pont azzal tennél rosszat, ha edzenél. Most a szervezetednek a vírussal kell foglalkoznia, betegen az edzés csak leépít. Gyógyulj meg, és ha már nem fáj a fejed-torkod, mehetsz vissza edzeni. Lehet, hogy az első héten még kicsit kevesebbet fogsz bírni, de egy-két hét alatt visszajön az a szint, ami a betegség előtt volt (egy ilyen banális kórnál).


Ha pedig máskor sem tudsz lazítani, mert ennyire félsz, hogy elveszted, amit már elértél, akkor nézz körül a lelkedben, hogy minden rendben van-e.

2019. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
És nátha alatt nem nyomod a koxot?
2019. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Natural vagyok, és alapból egy vékony fajta, és ettől félek hogy ne menjek le arra a szintre
2019. nov. 23. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod úgyis ez lesz. Ezek felesleges, kirakatizmok, nem véletlen, hogy egyből eltűnnek. Egy csomó időt elcseszel vele és már függő is vagy.
2019. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha betegen edzel annak van nagyobb rizikója, vagy ha rövid időt kihagysz?

Ezt gondold át!

Lázasan edzeni = szétcseszi a szíved + lassítja a gyógyulást.

Fertőzötten gym-be menni, etikátlan.


Gyógyulást kívánok! Nem fogsz összeesni... Nem veszik el az izmod fele, mert kihagysz egy megfázásnyi időt! Nem kell túlzásokba keveredni.

2019. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!