Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy agydaganatom van?

Lehet hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Faj a fejem egy ponton fent jobb oldalt , tompan . Mintha a fejborom fájna de mégsem.

2019. nov. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Én úgy tudom hogy orrvérzésnek is lennie kell ha daganatod van. Én pánikveteg vagyok és mindig azt hiszem az van, mármint daganatom pedig egyáltalán nincs. Fejem mindennap fáj a stressz miatt, hogy folyamatosan felcsigázom magam hogy oh nekem milyen betegsegem is lehet, közben pedig nincs semmi. Szóval nyugi semmi bajod, de ha ez nem nyuktat meg menj el egy orvoshoz és nézed meg.
2019. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
A CT felvételedet elnézve igen. Érted, látatlanból, neten keresztül még egy orvos sem tudja megmondani, nem hogy egy autószerelő. Szóval hülyeséget kérdeztél.
2019. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az ember patadobogást hall, az első gondolata ne a zebra legyen...

A fejfájásnak 1000 oka lehet, legtöbb esetben bagatell dolgok, pl. folyadék hiány, rossz látás vagy front. Ha nem voltál fejfájós, most meg az lettél, menj el fejfájás szakrendelésre.

2019. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2016 májusa óta fáj folyamatosan a fejem, hol jobb, hol rosszabb, semmi bajom nincs, minden leletem negatív (mri, ct, röntgen, uh, vérvétel, fül-orr-gégész, háziorvos, neurológus, fogász...)


De én elmentem kivizsgálásra, ha nálad sem néhány alkalommal fáj, akkor beszélj a háziorvosoddal!

2019. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!