Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Garatmandula mutet ota savas...

Garatmandula mutet ota savas íz a szajban, és a nyelvcsap kicsit be van gyulladva, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Ideges vagyok, mert a mutet elott nem volt ilyen! Most a refluxra adtak protopumpas gyogyszert.

A nagyfiamról van szó, aggodok erte. Lehet, elcsesztek vmit a mutetnel?! Már sok hulyesegre gondolok. masfél honapja mutottek azota nincs rendben

Most vett edesgyoker ragotablettat es figyel az etkezesre. Vekony sportos. Elkezdte az almaecetet.

Jo lenne vmi segitseg tanacs otlet. A mutos fulorr gegesz a refluxnal tart masfel honapja


2019. nov. 25. 19:24
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Kérjetek kontrollt attól az orvostól, aki műtötte a fiadat. Vizsgálja meg és segítsen!
2019. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszi. 1folytaban viszajar. kicsit fel van marodva a nyelocso. de mitól? fiatal ember. sportol. allandoan tusszosmandulaja volr. raszanta magat. kivettek

es nincs jól

masnap kiengedtek mutet utan v 2nap.

utana 2szer beverzett. visszament. azt mondta az dr hogy akar 10szer is elofordulhat?!

szerintem nem! nekem is kivettek anno. 1het korhaz. mostpedig mutet utan kiengedtek

2019. nov. 25. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Refluxom van, én is szedem a gyógyszert, de az almaecet rontott az állapotomon!
2019. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyelőcső felmaródás is a refluxtól van.
2019. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és a nyelvcsap? az is kicsit gyulladt...

ok. megmondom neki h almaecet torolve

2019. nov. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!