Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kell kiműteni a mandulát?

Synke kérdése:

Miért kell kiműteni a mandulát?

Figyelt kérdés
Ki áll mandula műtét előtt és ki van már túl rajta?

2019. nov. 26. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én januárban megyek. Az egész életemet végig szenvedem miatta. Most vagyok 40. Elég volt. Annyi kínlódás fájdalom láz után már csak jobb jöhet.
2019. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem soka semmi gondom nem volt vele

1 hónapja góc van rajta. Az egésznapom befolyásolja. Rosszul érzem magam

2019. nov. 26. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Átérzem. 1# vagyok
2019. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Altatás nélkül műtenek?

Szabad tudni hogy hol?

2019. nov. 26. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 24 éves koromban kellett kiszedni, mert annyiszor volt begyulladva korábban, hogy a doki szerint rég elvesztette a védő szerepét és ilyenkor általában már csak egy góc, ami mindenféle egyéb betegségeket okozhat.

Nem kertelek, az utána következő néhány nap nem volt egy népünnepség, de azóta legalább nem kínlódok vele.

2019. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Altatásban. Del pesti korhaz
2019. nov. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan lázasnak éreztem magam, fájtak az ízületeim. Kihullott miatta a hajam, a szemöldököm, a szempilláim. Hát ezért kell kivenni. Azóta elmúltak a tünetek.
2019. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly vettékki a Szent Jánosban altatásban. Az oka az volt, hogy fél év alatt 4 tüszős mandulagyulladásom volt, elkezdett hullani a hajam is...

A műtét napja és az az utáni nap kegyetlen volt, aztán pár napig jól voltam, majd az 5-6. nap körül a fájdalom a fülembe sugárzott, az volt a legkegyetlenebb. Azóta viszont egyáltalán nem voltam beteg, szóval megérte.

2019. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!