Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden evben amikor elkezdek...

Minden evben amikor elkezdek vitaminokat szedni (tokmind1 milyen marka Lenkei vagy mas vagy Beres csepp, nehany nap mulva a betegsegtol elni nem birok, jonnek az afták. Mi lehet ez a jelenseg?

Figyelt kérdés
Haverral ugyanez van. Valami kezdeti sokkhatas a testre, aminek esetleg ilyen tunetei lesznek a meregtelenites miatt? Sajnos mindig csak ideiglenesen szedem oket. A betegsegek is olyan sokaig elhuzodnak, hogy ertelmetlennek latom a tovabbi vitamin bevitelt. (nyilvan nem az) Valaki hozzaertobb, vagy esetleg olyan, akinel szinten elofordul ez es mar megtalalta a valaszt, megosztana velem? Mar olvastam ezt a kerdest itt, de hulyebbnel hulyebb valszok szulettek. Sem allergias nem vagyok, sem erzekeny sem. Aftam is cask akkor van, ha szedek vitamin. 99% hogy a vitamin szedesenek elkezdesevel van osszefuggesben. Mar vagy 10 eve tapasztalom.

2019. nov. 27. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerinted megfogalmaztad a kérdést?
2019. nov. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
26%
A szervezeted leállítja azon nyomelemek és vitaminok előállítását,amit kívülről megkap,ezért nem szabad ilyeneket szedni,felesleges.
2019. nov. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Nyomelemeketés egy csomó vitamint nem tud a szervezet előállítani, ezeket táplálékkal kell bevinni.

De nem értem, ha beteg leszel valamitől, minek szeded? Nyilván megfelelően táplálkozol, nincs rá szükséged.

2019. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elso. Igen, probaltam a felesleges hozzaszolokat kiszűrni, mint pl te, de latom amator voltam.

Harmadik. Csak nekem nem veszi be az agyam hogy a vitaminoktol nem kene betegnek lenni? Csak nekem fura, hogy elvileg ami az egeszsegert van, az okozza a bajt? Jah es ha egeszseges vagy ha nem, telen indokolt a plusz vitamin szedes. Mas kerdes hogy nalam csak olaj a tuzre :/. Plusz angliaban nem ismerik a napot plane ebben az evszakban igy D vitaminbol erosen kell/kene potolni. Egyebkent koszi a valaszokat, de nem ezt kerestem.

2019. nov. 29. 02:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy oldalon azt olvastam a zsirsejtek taroljak a toxikus anyagokat es amikor megfelo tapanyagokat viszunk be zsiregetes megy vegbe es felszabadulnak a toxinok. Ennek mellekhatasa a "betegseg" (orrfolyas, izomfajdalom
2019. nov. 29. 02:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2.-a miért nem írtál semmit sem ? Az a frankó
2019. nov. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert logikatlan. Ha leallitja, akkor kivulrol lesz meg, ha meg nem akkor en allitom elo. Tehat deficitem nem lesz semmikepp. Ertelmetlen szamomra.
2019. nov. 30. 06:03
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem magyarazza meg, mitol leszek rottyon a szedestol kezdodo 2-3. napon.

Most kiprobalom az Alive! max3 nevre hallgato multit ami 3. a labdoor oldalan minosegileg. Majd referalok, ha lesz kedvem...

2019. nov. 30. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!