Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tenyleg reflux lenne?

Ez tenyleg reflux lenne?

Figyelt kérdés

2 hete kb. Faj a torkom, és eleg nagy gombocot erzek a torkomba nyeléskor szinte mar fulladok tole. Elmentem ful-orr gegeszetre es nem lattak "semmit" gondolok itt barmilyen elvaltozasra.. tovabb kuldtek gyomor vizsgalatra ahol kontraszt anyagot kell innom. Megvizsgalnak es kapok erre gyogyszert. Kerdesem az lenne hogy volt e mar valakinek ilyen? Segitett e a felirt gyogyszer? Es maga a vizsgalat faj-e vagy hogy zajlik? Koszonom.

22/L



2019. nov. 28. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem mentem külön vizsgálatra nekem egyből rávágta a doki. Nekem is volt gombóc a torkomba a sám esténként kisebesedett a savgőztől, a gyomrom fájt és mindig fel voltam fújódva. Rengeted gyomorvédőt szedtem amitktől fájt a májam és rengeteg savlekötőt aitől rossz volt az emésztésem. Én csináltam magamnak egy saját étrendet és megválogatom hogy mit eszek, így csak max stresszhelyzetben erősödik fel.
2019. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!