Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, gyomorrákom...

Nagyon félek, gyomorrákom lehet? 20

Figyelt kérdés

kb 3hete elrontottam a hasam nagyon fájt hánytam és hasmenésem volt. Azóta nem igazán akar helyre állni, sokat böfögök, néha nem rendes a székletem (vékonyabb kicsit, kevesebb jön) néha meg csak ilyen nyálka jön. Megnyomtam a hasam a köldökömnél jobb oldalt és éreztem hogy valami kemény talán félkörív alakú odébb csuszik és mintha valami nyál venné körül, fura hangja van és érzem is ahogy "bugyog" amikor odébb megy. Semmilyen fájdalmam nincs, van hogy nem érzem hogy éhes vagyok de néha nagyon megkivánok valamit és akkor eszek pl. 3-4 szendvicset egymás után mindenfélével. Nincs hasmenésem se székrekedésem azóta nem hánytam. Volt 1 este amikor nagyon sok volt a savam egészen feljött a torkomig és nagyon mart.

Holnap mindenkepp megyek orvoshoz de nagyon félek, esetleg valakinek volt hasonlő vagy bármi?



2019. nov. 28. 20:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem vagy rákos.
2019. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
és sokat kutyorog a hasam
2019. nov. 28. 20:06
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Ne izgulj.
2019. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Jobb oldalon a felszálló vastagbeled nyomkodod, ami mindenkinek ott van és így érezni. Mivel gázok vannak benne, nyilván bugyog, ha nyomkodod (minek nyomkodod?) Egyáltalán a gyomorrák mit keresne a köldököd jobb oldalán?

A nyálkás széklet még a vírus miatt van, ami a gyulladás miatt jön még, amibe szintén nem halt még bele senki.

2019. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
de 3hét nem elég hogy a vírus, baktérium kiürülön vagy kikerüljön a szervezetemből?
2019. nov. 28. 20:17
 6/31 A kérdező kommentje:
meg nem az hogy benne bugyog, hanem inkább valami alatta
2019. nov. 28. 20:18
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomogasd a hasadat.

Ha annyira izgulsz, menj el egy olyan orvoshoz, akiben előre tudod, hogy megbízol. Hagyd, hogy ő megvizsgáljon, de aztán bármit mond, higgyél neki. Ha azt mondja, nincs baj, akkor tudjál róla, hogy tényleg nincs baj.

Ne legyél hipochonder.

2019. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
sajnos az vagyok😄
2019. nov. 28. 20:42
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A vírus kimegy de a bélflórád az sok idő míg helyre áll. Fehérakác tea jót tenne a sok gyomorsavra. Patikában talán tudsz venni. Üresen idd
2019. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
És dehogy vagy rákos.
2019. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!