Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek ilyen "tünet, ,?...

Valakinek ilyen "tünet, ,? Aki orvoshozhoz is fordult. Próbálok elaludni de nehezen megy mert olyan bizsergős, viszketős érzésem van, mintha hangyák mászkálnának bennem. És vakaróznom kell. Többi lent.

Figyelt kérdés
És érzékeny a bőröm,nem tudom elviselni ha pl egy lepedő bolyh hozzám ér vagy egy rosszul kivágott cimke a fehérneműben ,,szurkál"... Csípés nincs rajtam,az ágyneműket mosom rendszeresen és a matracot is pórszívózom.Mit mondjak az orvosnak hogy ne nézzen bolondnak és komolyan vegyen?Az őrületbe kerget már ez az érzés!(csak akkor vannak ezek mikor fekszem az ágyban és miközben próbálok elaludni.
2019. nov. 29. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a mososzered irrital?
2019. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is de nem hiszem mert nem mindig ugyan azt használom.
2019. nov. 29. 08:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Miből van az ágyneműd? 100% pamutot javasolnám.
2019. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pamut.
2019. nov. 29. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tusfürdő okozott viszketést. Lecsereltem és elmúlt.
2019. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy labor sem ártana, pl. májenzimeltérés tud viszketést okozni, lehet, hogy még olyan enyhe, hogy csak amikor nincs semmi más, amire figyelhetnél (este, lefekvésnél) akkor veszed észre.
2019. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!