Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az valamilyen betegség ha...

Az valamilyen betegség ha hamar felhúzom magam kis dolgokon is?

Figyelt kérdés
És dühöngök akár órákon keresztül bár legtöbbször csak csendben magamban de van olyan is is hogy hisztizek, ugrálok, verem az asztalt. Ezek amúgy néha feltűnnek a csendes dühöngés közben is. Meg hogy annyira dühös vagy/és idegesen vagyok hogy sírok is.A minap is annyira dühös lettem valakire hogy meg akartam átkozni vagy vudu babát csinálni róla de végül nme tettem mert lenyugodtam annyira hogy ésszerűen tudtam gondolkodni. Meg már a családomon kívül szinte mindenkiben a rosszat látom. Ez valami dühkezelési probléma vagy valami betegség?

2019. dec. 2. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában pajzsmirigy betegség okozza ezt. A páromnak túl működik sajnos még nem foglalkozik vele ,de ő is ugyan ezt csinálja. Más nevetne az adott témán, ő pedig tiszta ideg
2019. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem betegség. Bár lehet valami szervi oka is ahogy írta az előző. Vitamin hiány is csonáljlhat ilyet. Próbálj b komlexet magneziumot meg kalciumot szedni. És nézesd meg a cukrodat. Nagypapámnak ha felment akkor voltak dühkitörései amúgy teljesen békés ember volt. De van hogy az emberben van valami belső feszültség mert valami nincs rendben az életében és ez kihat aztán mindenre és kis dolgokon is felhúzza magát. Rám ez nem jellemző de mikor a munkahelyemen terrorizáltak akkor pl ha félreöntöttem picit a tejet otthon olyan dühös lettem hogy földhöz vágtam egy alkalommal. Szóval van ilyen is. Gondold át.
2019. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!