Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fél éve fáj az ágyékom, a...

Fél éve fáj az ágyékom, a herém, és a combom fele. Háziorvos elküldödött ortopédiára, ott meg azt mondták hogy valószínű hogy a csipőmmel lehet a probléma. Nektek mi a véleménytek erről?

Figyelt kérdés
Félek, már mindent elolvastam neten és most meg a hererákot beképzelem. Csak néha fáj, nem mindennap. Fiatal vagyok

2019. dec. 2. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ha az ortopédián azt mondták, hogy a csípőddel lehet a gond, akkor valószínűleg a csípőddel lehet a gond.
2019. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy az urológiát nem ejtették veled útba.
2019. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért az ortopédián csak valószínű diagnózist mondtak. Micsoda kivizsgálás volt egy ilyen? Az urológiát is kérned kellene.
2019. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mit csináljak? Most megyek majd a héten valami képet csináltatni a csipőmről, ha ott nem lesz semmi utána MR vizsgálat. Ott ha lenne is baj akkor kiderülne bármi is az, nem?
2019. dec. 3. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ultrahang és az Mr kimutatja az elvaltozásokat, de csak ahol alkalmazzák. Trhát ha csípőnel ultrahangoznak, attól nem derül ki mi van az ágyékodnál. Amúgy ha fáj, az jó jel. Akkor nem valószínű, hogy rakos lennél. Az anná alattomosabb. Lehet nyom egy ideget a csontod a derekadnál vagy a csípődnél. Én erre gyanakodnék.
2019. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!