Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta fáj a lábhátam, ez...

Napok óta fáj a lábhátam, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Vasárnap arra keltem, hogy eléggé fájt a bal lábhátam, kicsivel a boka alatt. Mivel a hasamon aludtam, gondoltam elfeküdtem valahogy, mert hasonló érzés volt mint amikor a nyakamat vagy karomat alszom el. Azóta nemhogy elmúlt volna, hanem 2-3 nap után még terjeszkedett is, már lassan a sípcsontomban is érzem, egy nem túl erős, de azért elég zavaró sugárzó fájdalom.

Ez mi lehet, volt már valakinel hasonló? És nem biztos hogy van összefüggés, de lumbális szakaszon van egy görbület a gerincemben, ez nem okozhat ilyen alsó végtag panaszokat?



2019. dec. 4. 06:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"a bal lábhátam, kicsivel a boka alatt"

Szóval a sarkad hátul?


"hasonló érzés volt mint amikor a nyakamat vagy karomat alszom el"

Hála Istennek, el se tudom képzelni, hogy a sarkam úgy fájjon, mint amikor a nyakamat vagy a karomat alszom el (olyat szoktam).


"lumbális szakaszon van egy görbület a gerincemben, ez nem okozhat ilyen alsó végtag panaszokat?"

És hogy végre valami hasznosabbat is írjak: de, szerintem okozhatja ez (bár nem értek hozzá, mint már kiderült).

Jobbulást!

2019. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsi, tényleg hülyén fogalmaztam.:D Szóval a külső boka alatt-mellett van a "központja" a fájdalomnak, nehéz behatárolni, de egyértelműen a lábhát felé húzódik, nem a sarkam irányába.

Azért köszönöm.:)

2019. dec. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!