Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epe vagy gyomor?

Epe vagy gyomor?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok, Kb 2 hónapja állandó fájdalom van a jobb mellem alatt ami mostanáig már az egész jobb bordam alatt és a lapockám alatt is fáj. Refluxom is van. Többnyire akkor szokott inkább fájni ha megterhelem a gyomromat egy kicsit többet eszem. Ma reggel felkeltem ittam pár korty vizet és nagyon belefajdult nem görcsösnek mondanám inkább nyomásnak, aztán kihanytam a vizet és csak tompa melegedő érzés maradt. Ez lehet az epe vagy esetleg más? 1 éve voltam Kb hasi uhn akkor nem volt kő!
2019. dec. 5. 08:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ma megyek haziorvoshoz, kedden pedig belgyógyászatra.
2019. dec. 5. 08:57
 2/8 anarchy666 ***** válasza:
Az epekő a legvalószínűbb. A terhesség, és az azzal járó hízás fokozza a kövek kialakulásának lehetőségét így közben is létrejöhetett egy.
2019. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már tényleg nem tudom, ha eszek ha iszok akkor is fáj! Nem tudom, hogy ha az epe akkor már közbe is fájna vagy nyomna ott valamit mert olyan érzés.
2019. dec. 5. 12:59
 4/8 anarchy666 ***** válasza:
A fájdalmat az elakadt epekő okozza. Amúgy nem is értem 2 hónap alatt, pláne kismamkent miért nem voltál még ezzel orvosnál.
2019. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál Kb 5x és letudja annyival, hogy refluxos vagyok és biztos a sav. Kedden megyek belgyógyászatra addig már csak kihúzom és ott mondani fogom.
2019. dec. 5. 16:01
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet epeprobléma,kő is,de víz ivására nem jellemző ilyen fájdalom. Figyeld meg mikor jelentkezik,pl köhögésnél,mély levegővételnél,kifújt levegőnél?
2019. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Levegővétel nem befolyásolja csak az evés, ivás.. Ha fel vagyok puffadva inkább akkor nyomodik nagyon.
2019. dec. 6. 08:18
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor gyomor vagy bélprobléma szerintem,lehet reflux is,de akár sérv is.
2019. dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!