Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lindynette20 fogamzásgátlót...

Katica04 kérdése:

Lindynette20 fogamzásgátlót szedek rendszertelen menstruáció miadt. Nőgyógyászom írta fel. Mult hónapban 18ig nap jött meg, pedig már a 2-. Ig levélnél tartom. Nem kellett volna már beálnia 28 napra?

Figyelt kérdés
Most megint 18ig napnál tartom,várhatom hogy megjön vagy mostmár beál 28ig napra? Illetve volt egy két baleset mondván hogy védet vagyok.Teherbe eshetek gyógyszer mellett? Miután megtörtént a baki,mindíg úgy érzem ennem kell mert éhes vagyok,független attól szinte egész nap eszem.Beleértve hogy mindig kívánom az édeset.
2019. dec. 6. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 3. Levél utan sem állt be váltsatok lininette30ra. Én is azt szedem a 20as mellett nekem is volt közti vérzesem.

Az evési szokásaid nem tudom jönnek ide. Semmi köze az egészhez. Hanaz előírasnak megfelelően szedted akkor nem értem milyen balesetről beszélsz? Kihagytál pár szemet? Ha bevetted minden nap nem lehetsz terhes. Nem kell külön vedekezni! Ennyi ésszel biztos hogy nemi életet kell élned?

2019. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!