Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős bizonytalanságérzet ami...

Erős bizonytalanságérzet ami télen állandóan fennáll, írható sok stressz számlájára? Néha szinte elviselhetetlen, nem kifejezett szédülés, de olyan érzés, hogy bármikor összeeshetek, régen rengeteget futottam, most sétálni is alig bírok.

Figyelt kérdés
vérnyomás, pánik, bizonyzatanságérzet.

2019. dec. 7. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Telen amugy is felerosodnek ezek a dolgok.
2019. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon fogékony vagyok a szorongásos tünetekre .. hypochondirám nem nagyon ismer határokat, napestig sorolhatnám az agymenéseim. Sorstárs ?:) Nekem a legnagyobb dilim a vérnyomásom .. folyamatosan azon jár az agyam vajh mennyi lehet, egy időben mértem napi 100-szor biztosan, most fogok eljárni kognitív viselkedésterápiára, remélem az valamennyire rendet rak a toronyban :D
2019. dec. 7. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra azt hittem ez az én kérdésem :D bocsi nem rajtad nevetek csak az egyneesésen. Sorstársak vagyunk. Igen lehet sajnos mióta ilyen hideg lett folyton szédelgek mintha full masnapos lennék pedig egyaltalán nem iszom alkoholt.
2019. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy elég alacsony a vernyomasom. Nem segítene rajtad egy 24 óras vernyomalás mérés? Lehet utána megnyugodnál. Nekem meg az az érzésem hogy a szívem ver félre mert pár lakalommal volt. Minden mást már kivizsgaltak ezt is csak ez volt a leg regebben. Most épp ez aggaszt. Előtte agyrakra gondoltam :D
2019. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Agydaganat.. én azzal mennyi ideje vivom a csatamat :Dd ha faj a fejem, ha fura szagot erzek, ha szedulok, ha akarmi. De volt mar csontrak, tudoembolia, szivinfarktus, szivacsos agyvelogyullaas, lyme kor, hererak stb. Husevobakterium .. szerencsere vegul nem evett meg, kiderult hogy csak bebasztam valahova a kezemet :D
2019. dec. 7. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor látom jól megy neked is :D
2019. dec. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja, zsír minden :D. ha vége a télnek, meg jöhet a jó kis tavaszi depresszió :D
2019. dec. 8. 09:50
 8/8 yoshimitcu ***** válasza:
Szia hogyvagy azóta? Nálam is ez van.
2021. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!