Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kellemetlen dologban szeretném...

Kellemetlen dologban szeretném a véleményetek kérni. Mi lehetett ennek az oka?

Figyelt kérdés
Kénytelen leszek pontosan megfogalmazni, mi történt. Szóval évek óta aranyerem van. Eddig semmi probléma nem volt, viszont az előbb mikor vécére mentem a nagy dologgal kapcsolatban, szorulásom volt. Minimális fájdalom volt csak nyomáskor. Mikor végeztem és kitöröltem, megnéztem a papírt és tiszta vér volt, és olyan vér "darab" volt a papíron, mint menstruációkor. Utána még kicsit vérzett, de úgy láttam, abbamaradt. Miért lehetett az a vér darab a székletben?

2019. dec. 8. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyomás hatására vérzik, kend be aranyér krémmel és kúpot is használj pár napig. Egyél sok almát, körtét, vagy aszalt szilvát, ezekben sok a rost. Így könnyebben tudsz vécére menni.
2019. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az aranyér tulajdonképpen egy vénatágulat a végbélnél. A kitágult vénaszakaszban pang a vér és nem áramlik rendesen, ezért ott elkezd megalvadni. Kemény széklet esetén az erőlködés és a kemény széklet nyomása miatt ez a tágult ér megreped és a benne lévő vér kiürül belőle. Ez volt az a "vér darab".
2019. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Én hirtelen olyasmire gondoltam, mint a belső vérzés vagy ilyesmi.
2019. dec. 8. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyers terméseket fogyassz , rostban gazdagot .,Narancs kiwi banan méz sok team. teljeskiőrl3sű dolgokat nvegy3l ne 3lesztőset . Kerüld a tejet tejterméket kristalycukrot , finomlisztet es a sok főtt sült es ipari termelt 3lelmet .

.

2019. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, erről szó sincsen. Használj kúpot,krémet, figyelj oda arra,hogy nem legyen székrekedésed - igyál sok vizet,mozogj és akkor "nyugalomban" lesz az aranyered. Ha mégsem,akkor el kell menni orvoshoz, már sok fajta kezelés létezik a műtéten kívül is,amivel legalábbis egy jó időre,de akár örökre el lehet "tüntetni" az aranyeret.
2019. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi ez normálisnak mondható , nekem is előfordul, a kúp meg a kenőcs helyre teszi.


Velem volt már olyan hogy tiszta vér volt a WC is. ez azért is volt rémísztő mert azelőtti napon autóbalesetet szenvedtem, jól be is fostam mentőt hívtam de kiderült hogy csak az aranyér volt a ludas

2019. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!