Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 50 feletti nő vagyok, elkezdte...

50 feletti nő vagyok, elkezdtek fajni a kézujjaim, mit tehetnek a panaszok megszuntetese érdekében?

Figyelt kérdés
Utana olvastam, kb mire szamithatok, és teljesen el vagyok keseredve. Anyunak csunya deformaltak az ujjai. Ŕam is ez vár

2019. dec. 10. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 50 feletti nö! Orvosra nem gondoltál még? (Ha megszüntetni nem is tudja a folyamatot de jelentösen lelassitani igen!)
2019. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legeloszor meg kell probalni kivizsgalasra i az okat. Ha nem is sikerulne, az anyukad diagnóza alapjan lehet kezelni a problemat.
2019. dec. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Többféle ízületi betegség létezik. Érdemes lenne reumatológusnak megmutatni, ő kivizsgálás után megmondja hogy mit lehet tenni. Annyi biztos, hogy visszafordítani nem lehet, de le lehet lassítani a folyamatot.
2019. dec. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Persze, hogy irany a reumatologia, már van idopont is, és eddig is jartam csipo es gerinc miatt. Na, de hogy ujabb betegseg jon, ezt nem gondoltam.Azt hittem a reuma altalanos problema es nem nagy ugy. Erre azt olvasom h ez is autoimmmun betegseg?! És csak lassithato??

Ti nem feltek az oregedéstől? Már tényleg nem tudom, hogy harcoljak az ujabb nyavalyak ellen?!

2019. dec. 11. 06:55
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az uradon többet kézimunkázz, ő is hálásabb lesz
2019. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Muszály harcolni, mert nem mindegy milyen életminőséged lesz 15 év múlva. Én fiatalabb vagyok mint te és próbálom kitolni a gyógyszer szedését, mert baromira sok mellékhatása van. Ezért raktam le a cgit, és eszek egészségesen. Biztos hogy nem tudok kivédeni mindent, ha eljön az idő megyek kezelésekre is, de legalább tudom, hogy én mindent megtettem, és nem gondolkozok azon hogy mit tehettem volna még.
2019. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ujra koszomom. Teljesen egyetertek, amit tudok megteszem
2019. dec. 11. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, hasonló cipőben járok, én egyáltalán nem vagyok megelégedve ahogy a reumán ezekkel a témákkal foglalkoznak. Gerinceddel mit csináltak, milyen kezelést vagy gyógyszert kaptál?
2019. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyogytorna,porcerosito,D-vitamim.

Ezeket tudjak csak a gerincre. Kiegyenesiteni már nem lehet.

2019. dec. 13. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj. Jó neked, hogy 50 évesen "csak" ennyi bajod van, én közel 20 évvel vagyok fiatalabb de már minden bajom van, pedig nem dohányzok, nem alkoholizálok semmi ilyesmi és mégis.
2019. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!