Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem múlik a lázam mit csináljak?

Nem múlik a lázam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete 38 felett van a lázam. És ami Nagyon érdekes hogy egy sima algoflex lázcsillapító annyira leviszi a lazamat hogy gyógyszer után mar többször 35ot mertem valamelyik reggel pedig 34,7-8at, ami nagyon nagyon fura számomra de nem fordítottam eddig neki nagy jelentést mivel nyilván a gyógyszer miatt van. Köhögök is a láz mellé olyan szinten hogy tegnap a folytonos köhögés miatt kihanytam az ételt 2szer is. Mind ezek mellett hab a tortán h tegnap elkezdett fájni a fülem belül es olyan mintha belenne dugulva de folyamatos szúró fájdalom társul mellé. Orvosnál már 2szer is voltam csak kiirt suliból es ennyi. Szerintetek mi ennek az oka?

2019. dec. 11. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz. Ő jobban tudja mi a teendő, ha plusz tünetek is jelentkeztek.
2019. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyit mondd rá hogy vírus.
2019. dec. 11. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el másik dokihoz
2019. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ugyan is a nem megfelelően kezelt bakteriális fertőzés, szövődményeként alakulhatott ki a fül fájdalom is. Úgyhogy tuti nem vírus,hanem bakteriális felül fertőződés.mindenkepp menj vissza ,de jobban jársz egy full-orr gégésszel
2019. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot kaptál az orvostól, ahhoz kell szedned egy másik gyógyszert is, valami bélflóra segítőt, vagy mit, a patikában meg tudják mondani, mit szoktak mellé szedni, hogy a gyomrod el tudja viselni az antibiotikumot. Az orvos biztos meghallgatta a tüdődet, hogy nincs-e tüdőgyulladásod. Maradj ágyban, és csak annyi gyógyszert, lázcsillapítót szedjél, amennyit előírnak.
2019. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tulajdonítottál neki nagy jelentőséget - ezt akartad írni? Nagy jelentést nem lehet valaminek tulajdonítani. Ez az, amikor az emberek nem olvasnak, nincs szókincsük. Bocsánat.
2019. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Utolsó, szerintem nem az fogja eldönteni, hogy az embernek van-e szókincse vagy sem, hogy kettő szinte teljesen hasonló szó közül a "helytelenebbet" használta. Azért köszönöm hogy időt szenteltél arra, hogy ezt leírd.😊
2019. dec. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!