Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inzulinrezisztencia? Vagy mi...

Inzulinrezisztencia? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Erdeklodnek, hogy mi is ez az inzulinrezisztencia, milyen tunetei vannak, mit erez az ember, mit kell enni(konkret etel es nem gramm szenhidrat). Cukorterheleses vervizsgalatom jo lett, de inzulint nem neztek. Viszont sokszor vagyok rosszul. Es uj vervetelre nem kaptam idopontot idenre. Maganra pedig nem telik. Par szot emlitettek errol a betegsegrol csak. Koszi a valaszokat!
2019. dec. 11. 18:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Hirtelen farkas ehseg. De olyan hogy ha nem eszek azonnal akkor azt erzem elajulok. Remegek, izzadok, panikolok. Sot van, hogy eszek es utana sem mulik el az “ehseg erzet”.. peldaul eszek egy adag rizseshust, majd ennem kell pl. sultkolbaszt is kenyerrel, mert azt erzem ehes vagyok es elajulok ha nem eszek még. Probalok “minosegi” hozzavalokbol etelt kesziteni, de hat nem tartozom a gazdag emberek koze, ezaltal nem is sikerul mindig a “jobb” fajtat megvennem..
2019. dec. 11. 18:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy az inzulin szó jelentésével?

Egyébként te magad írtad le a választ. "Pánikolok"

Pánik betegség a neve, te beképzeled magadnak, a szervezeted meg gyártja a tüneteket.

2019. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!