Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem kapok levegőt, vagyis úgy...

Nem kapok levegőt, vagyis úgy érzem ez mitől van?

Figyelt kérdés
Most kezdtem érezni, hogy nagyon nehezen kapok levegőt. Orrom nincs bedugulva, de mintha nem kapnék levegőt, a torkom valamiért olyan mintha nehéz lenne, nehéz elmagarázni. Mitől van ez? Mintha fulladásos érzés lenne..segítsetek. Nem volt eddig ilyen..

2019. dec. 12. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Sétálj el az ügyeletre!
2019. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lapockádnál nem fáj? Légmell esetleg vagy asztma? Ha nem kapsz levegőt az gáz mert minden percben szükséged van rá többször is. Ez nem olyan dolog amivel kapcsolatban itt várnám a valaszokat. ORVOS ha valóban fulladsz nem csak valami napi hisztiről van szó.
2019. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Intubáljunk telepatikusan otthonról a kanapéról? Ha nagyon fulladsz akkor hívd ki a mentőt....más megoldás nincs. Addig is próbald nem kapkodni a levegőt lassan is kisebbeket lélegezni. Ha csak kicsit fulladsz és nsgyobb az ijedtség akkor feküdj le és holnap irány az orvos.
2019. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló de nem volt vészes nem is foglalkoztam vele. Aztan kiderült, hogy tüdőembólia... Szóval mindenképp menj orvoshoz.
2019. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell bunko stiluban valaszolni egy értelmes kérdésrem mikor masoktol kapok normalis valaszt...ennyi eszetlen embert
2019. dec. 13. 15:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Az eszetlen te vagy aki fullad és nem megy orvoshoz. Ez nem játék!
2019. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális valaszokat kaptál. Bocsi hogy magyar tanárként a kanapéról nem tudlak diagnosztizálni és azt mondani nincs semmi baj nyugi.
2019. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kilyuladt a tüdőd. Légmellnek hívják.
2019. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ti vagytok bunkok eszetlen emberek etikett sehol
2019. dec. 24. 00:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem miért tőlünk várod a választ. Menj orvoshoz.
2019. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!